1285
"Реал" — "Айнтрахт" Новина оновлена 11 серпня 2022, 06:20
"Реал" — "Айнтрахт". Фото twitter.com/RealvsFrankfurt

Гра проходила у Фінляндії

У середу, 10 серпня, мадридський "Реал" як переможець Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2021/22 грав з франкфуртським "Айнтрахтом" у матчі за Суперкубок УЄФА.

"Телеграф" вів текстову трансляцію зустрічі, яка завершилася з рахунком 2:0 на користь "Реала".

Повний відеоогляд зустрічі (повне відео матчу можна подивитися на megogo):

Статистика матчу Реал - Айнтрахт

Матч закінчено.

90+2' — Первая желтая карточка в матче. Аларио сыграл грубо.

89 — Удар Кнауффа заблокував Каземіро.

81' — Кроос пальнув здалеку — повз ворота.

65' — Гол! Бензема забиває! Француз потужним ударом по центру воріт просто прошив Траппа.

64' — Кнауфф увірвався в чужий штрафний майданчик і пробив — Куртуа робить сейв.

61' — Поперечина! Каземіро з лінії штрафного поцілив у каркас воріт.

60' — Вальверде пробив у падінні — Трапп легко спіймав м'яч.

53' — "Реал" грамотно замкнувся у себе в штрафному майданчику, футболісти "Айнтрахта" просто не знають, що робити в атаці.

Розпочався другий тайм.

Перший тайм завершено. Перерва.

41' — Каземіро б'є здалеку — Трапп на місці.

37' — Гол! Давід Алаба забиває! Після подачі з кутового Каземіро виграв боротьбу на другому поверсі та скинув м'яч на австрійця, який легко влучив у порожні ворота.

35' — Поки що гра нагадує більше матч середняків чемпіонату України, ніж топкоманд Європи.

24' — Дивно, але німецький колектив набагато цікавіше виглядає в атаці, ніж титулованіший "Реал".

17' — А ось відповідь "Реала": Вінісіуса вивели на ударну позицію, бразилець пробив точно у кут воріт, але захисник з лінії вибив м'яч із лінії воріт.

14' — А ось і перший вибух! Куртуа робить фантастичний сейв — Камада не переграв кіпера "Реала" у ближньому бою.

10' — Команди поки не блищать в атаці, ціна помилки дуже висока.

5' — Перші хвилини пройшли спокійно, "Вершкові" катають м'яч упоперек і не поспішають йти в атаку.

Матч розпочався!

Незадовго до початку гри стали відомі стартові склади команд:

Судити гру довірили міжнародній бригаді арбітрів на чолі з англійцем Майклом Олівером.

Традиційно переможець Ліги чемпіонів та тріумфатор Ліги Європи минулого сезону ("Реал" та "Айнтрахт" відповідно, — Ред.) матчем за Суперкубок УЄФА відкриють новий сезон у європейському клубному футболі. "Вершкові" у разі успіху можуть стати п’ятиразовими власниками єврокубка, а ось німецький колектив боротиметься за цей трофей уперше. До речі, букмекери ставлять саме на мадридців, вважаючи їх беззастережними фаворитами зустрічі.

Зазначимо, матч "Реал" — "Айнтрахт" можна буде подивитися у прямому ефірі в Україні.

Нагадаємо, "Реал" перед початком нового сезону посилився гравцем донецького "Шахтаря".