Шейхи не купили Еквадор! Катар програв у матчі-відкритті ЧС-2022

1295
Катар — Еквадор
Катар — Еквадор. Фото twitter.com/QFA_EN

Господарі турніру зазнали болісної поразки

У неділю, 20 листопада, на чемпіонаті світу-2022 з футболу відбувся перший матч. Традиційно у грі-відкритті зіграла команда-господар Мундіалю.

Збірна Катару поступилася Еквадору з рахунком 0:2. Про це повідомляє офіційний сайт ФІФА.

Героєм зустрічі став нападник Еквадору та турецького "Фенербахче" Енер Валенсія, який у першій половині оформив дубль, ще один гол форварда було скасовано через спірний офсайд. На 16-й хвилині Енер реалізував пенальті, який сам і заробив. Ще через 15 хвилин Валенсії вдався неймовірний удар головою, який поставив крапку у матчі. Катар не зумів організувати гідний штурм воріт Еквадору і закономірно поступився.

Катар – Еквадор 0:2

Голи: Валенсія 16 (з пенальті), 31

Попередження: Алшиб (15), Алі (22), Будіаф (36), Афіф (78) – Кайседо (29), Мендес (56)

Катар: Алшиб, Педро Мігел, Хассан, Ахмед, Хішам, Хухі, Хатем, Алхайдос (Вад, 72), Будіаф, Афіф, Алі (Мунтарі, 72)

Еквадор: Галіндес, Торрес, Хінкепі, Еступіньян, Пресіадо, Ібарра (Сармієнто, 68), Плата, Мендес, Кайседо (Франко, 90), Естрада (Родрігес, 90), Валенсія (Сіфуентес, 77)

Статистика матчу Катар - Еквадор
Турнірне становище команд у групі А на ЧС-2022

Відеоогляд матчу Катар — Еквадор (повне відео матчу дивіться на megogo)

Відео голів:

Нагадаємо, напередодні цієї гри стався скандал. З’явилася інформація, що Катар нібито купив одразу 8 футболістів збірної Еквадору, щоб ті здали їм матч.

Таким чином, Еквадор очолив групу А, Катар — останній. У наступному турі еквадорці зіграють із Нідерландами, а господарі Мундіалю проведуть матч проти Сенегалу. Обидві зустрічі відбудуться 25 листопада. З розкладом та результатами всіх матчем ЧС-2022 можна ознайомитись у нас на сайті.

Раніше "Телеграф" повідомляв, що компанія EA Sports зробила прогноз на переможця чемпіонату світу 2022 року з футболу.