Туніс — Австралія - 0:1: хроніка матчу ЧС-2022

740
Автор переможного голу - Мітчелл Дюк Новина оновлена 26 листопада 2022, 13:02
Автор переможного голу - Мітчелл Дюк. Фото twitter.com/FIFAWorldCup

Австралійці зробили крок до 1/8 фіналу чемпіонату світу

У суботу, 26 листопада, на чемпіонаті світу з футболу було зіграно поєдинок групи D між збірними Тунісу та Австралії. Зустріч не була багатою на небезпечні моменти, а її долю вирішив один гол. У першому таймі відзначився форвард збірної Австралії Мітчелл Дюк.

Туніс — Австралія — 0:1

Турнірна таблиця

Матч завершений!

90+3 хв. Сассі отримав жовту картку за гру рукою.

90 хв. Шість хвилин компенсував рефері.

88 хв. Хазрі метрів із восьми пробивав, але прямо в руки воротареві полетів м'яч.

86 хв. Хеніссі не вистачило швидкості, щоб втекти від захисника і вийти віч-на-віч із воротарем.

70 хв. Лекі був близький до голу, але не встиг на простріл.

65 хв. Абді отримує жовту картку.

55 хв. Гудвін пробивав у дальній кут, але воротар Тунісу відбив м'яч.

Другий тайм!

Перерва!

45+3 хв. Знову момент у Тунісу, але Мсакні з забійної позиції не влучив у ворота.

45 хв. П'ять хвилин компенсував рефері.

40 хв. Тунісці організували непогану атаку та вивели на удар Дрегера, але політ м'яча заблокували захисники.

26 хв. Лайдуні за фол отримав жовту картку.

23 хв. ГОЛ! Після подачі з флангу Дюк головою відправляє м'яч у сітку воріт.

21 хв. А ось і перший удар. Дрегер дуже не влучно пробив по воротах Австралії.

20 хв. Скучно поки на полі.

10 хв. Поки що на полі бий-біжи. Ні думки, ні креативу.

Матч розпочався!

Стартові склади:

Збірна Тунісу: Бронн, Мерія, Тальбі, Дрегер, Абді, Скірі, Лайдуні, Сліті, Жебалі, Мсакні.

Збірна Австралії: Райан, Карачіч, Суттар, Роулес, Бехіч, Макгрі, Муй, Ірвайн, Лекі, Дюк, Гудвін.

Туніс

Африканська команда мундіаль розпочала з того, що не програла Данії. А значить підвищила свої шанси вийти у плей-офф.

Австралія

У першому турі австралійці поступилися чинним чемпіонам світу французам. Але показали, що готові боротися за 1/8 фіналу.

Історія зустрічей

Команди між собою зіграли двічі, обмінявшись перемогами.

• 2005. Австралія — Туніс — 0:2
  • 1997. Туніс — Австралія — 0:3

Хто фаворит

Експерти букмекерських контор вважають африканську команду фаворитом зустрічі. Котирування на перемогу Тунісу – 2,17, на нічию – 3,35, на успіх Австралії – 3,80.

Де дивитись

На території України поєдинок ЧС-2022 у прямій трансляції показуватимуть регіональні канали "Суспільного", сайт "Суспільне Спорт", а також платформа Megogo.

Стадіон

Матч відбудеться на арені "Аль-Джануб" (Аль-Вакра). Місткість: 40 тисяч глядачів.

Місто Аль-Вакра на березі Перської затоки історично вважалося рибальським, але зараз розрослося до другої найбільшої в Катарі. Дизайнери врахували минуле Аль-Вакри та зробили дах стадіону у вигляді вітрил традиційних човників дау.

Арена прийме 7 матчів ЧС-2022: 6 на груповому етапі та одну гру 1/8 фіналу.

Раніше "Телеграф" повідомляв, скільки зароблять збірні на чемпіонаті світу з футболу у Катарі.

ЧС-2022 у Катарі завершиться 18 грудня. У нас на сайті доступні всі результати матчів, а також турнірне становище команд на груповій стадії.