Гана — Уругвай - 0:2: хроніка матчу ЧС-2022

569
Гана — Уругвай - 0:2: хроніка матчу ЧС-2022 Новина оновлена 02 грудня 2022, 17:08

Уругвай перемагає, але не виходить у плей-офф мундіалю

У п'ятницю, 2 грудня, було зіграно матч третього туру групового етапу між збірними Гани та Уругваю. Обидві команди мали шанси вийти до 1/8 фіналу, але обидві тепер поїдуть додому. Для попадання до плей-офф уругвайцям не вистачило одного гола.

Гана — Уругвай — 0:2

Турнірна таблиця

Кінець матчу!

90+7 хв. Коатес упускає можливість забити гол, з хорошої позиції не влучає у ворота.

90 хв. Вісім хвилин компенсує рефері.

89 хв. Ось це так сейв! Воротар Гани дістає м'яч під поперечиною після удару Кавані.

82 хв. Небезпечний удар Кудуса в нижній кут і голкіпер Уругваю в стрибку кінчиками пальців дістає м'яч.

77 хв. Вальварде вирішив із центру поля забити гол. Перекинув воротаря та ворота.

70 хв. Гарного удару завдав Вальверде, але Гану врятував голкіпер.

63 хв. Був шанс у Гани, пройшла передача на далеку штангу, де Букарі міг переправити м'яч уже у порожні ворота. Але трішки не встиг до м'яча.

60 хв. Луїс Суарес отримує жовту картку за претензії до арбітра.

58 хв. VAR. Рефері переглядає падіння Нуньєса у штрафному майданчику — пенальті не буде.

56 хв. Рочет виходить із воріт і на пару сантиметрів випереджає форварда Гани, який уже був готовий відправити м'яч у сітку.

Другий тайм!

Перерва!

45+5 хв. Навіс у штрафний майданчик Гани замикав ударом головою Хіменес, але м'яч пролетів над воротами.

45 хв. Вісім хвилин компенсував рефері.

32 хв. ГОЛ! Араскаєта робить дубль чудовим ударом у дотик, м'яч пролетів під рукою воротаря.

26 хв. ГОЛ! Після помилки захисту пройшов пас на Суареса, котрий потужно пробив, голкіпер відбив м'яч, але Арраскаєта добив головою у порожні ворота.

24 хв. Момент у Уругваю! Нуньєс вийшов віч-на-віч із воротарем, перекинув його, але захисник встиг винести м'яч із порожніх воріт.

20 хв. Пенальті не забито! Голкіпер Уругваю Рочет відбиває удар м'яч Аю.

18 хв. Нуньєс отримує жовту картку.

18 хв. Пенальті! Після перегляду епізоду рефері призначає 11-метровий у ворота уругвайців.

17 хв. VAR. Кудус падає у штрафному майданчику Уругваю у боротьбі із воротарем. Рефері потрібен повтор, щоб переконатися, чи там не було порушення.

14 хв. Хороша була можливість у Нуньєса втекти віч-на-віч із воротарем, але в останній момент захисник вибив м'яч.

Матч розпочався!

Стартові склади

Гана: Аті-Зігі, Баба, Амарті, Салісу, Сейду, Абдул Самед, Парті, Кудус, Андре Айю, Джордан Айю, Іньякі Вільямс.

Уругвай: Рочет, Коатес Ніон, Варела, Хіменес, Олівера, Арраскаєта Бенедетті, Бентанкур, Вальверде, Пельїстрі, Нуньєс, Суарес.

Гана

У першому турі африканці видали шикарний матч із Португалією, але поступилися — 2:3.

У другому матчі на ЧС-2022 Гана зіграла не менш видовищний поєдинок із Південною Кореєю і виграла — 3:2.

Уругвай

Уругвайці стартували бляклою нічиєю в поєдинку з Південною Кореєю — 0:0.

А потім була поразка від Португалії – 0:2.

Турнірне становище

У групі H перед останнім туром відомо лише одне — Португалія вже у 1/8 фіналу. Інші три команди зберігаються шанси пробитися у плей-офф.

Історія зустрічей

За всю історію команди лише одного разу грали між собою – у чвертьфіналі ЧС-2010. Тоді матч завершився внічию — 1:1, а серію пенальті виграв Уругвай.

Хто фаворит

У букмекерських конторах виставили такі котирування на цей матч: перемога Уругваю – 1,76, нічия – 3,80, перемога Гани – 4,90.

Де дивитись

На території України поєдинок ЧС-2022 у прямій трансляції буде показано на платформі Megogo.

Раніше ми писали, що Ліонель Мессі та Войцех Щенсни посперечалися на 100 євро під час матчу Аргентини та Польщі.

ЧС-2022 у Катарі завершиться 18 грудня. У нас на сайті доступні всі результати матчів, а також турнірне становище команд на груповій стадії.