Камерун — Бразилія: 1:0 хроніка матчу ЧС-2022

1152

Камерун сенсаційно обіграв бразильців

У третьому турі чемпіонату світу з футболу у п'ятницю, 2 грудня, був зіграний матч між збірними Камеруну та Бразилії. Бразильці вже вирішили свої завдання, а камерунцям обов'язково треба було вигравати. Африканська команда перемогла бразильців із рахунком 1:0, але цього не вистачило для виходу у плей-офф. "Телеграф" вів онлайн-трансляцію зустрічі.

Камерун — Бразилія — 1:0

Матч закінчено.

90+2 хв. Гол! Венсан Абубакар забиває. Форвард відразу отримав вилучення (2 жовті) за святкування голу без футболки.

9 хвилин додано до гри.

78 хв. Нтшам б'є здалеку — Едерсон на місці.

58 хв. Епассі рятує ворота після пострілу Антоні.

57 хв. Епассі робить невдалий сейв після удару Мілітао, а потім виправляє свою помилку.

56 хв. Епассі рятує після хитрого удару Мартінеллі.

51 хв. Абубакар з меж штрафного пальнув поруч зі штангою.

Розпочався другий тайм.

Перший тайм закінчено. Перерва.

45+3 хв. Мбеумо пробив головою з лінії воротарського майданчика — Едерсон парирує.

45+2 хв. Родріго з меж штрафного майданчика ледь не поцілив у "дев'ять".

34 хв. Дані Алвес зі штрафного пальнув вище воріт.

31 хв. Команди нікуди не поспішають, темп гри дуже низький.

14 хв. Мартінеллі головою пробив впритул — Епассі переводить на кутовий.

7 хв. Бразильці провели яскраву атаку, але забули вдарити по воротах.

Матч розпочався!

Стартові склади команд:

Камерун: Епассі, Ву, Ебоссе, Толо, Фай, Нгамеле, Кунде, Ангісса, Абубакар, Мбеумо, Шупо-Мотінг

Бразилія: Едерсон, Мілітао, Алвес, Бремер, Теллес, Фред, Фабіньо, Антоні, Мартінеллі, Родріго, Жезус

Камерун

У першому турі мундіалю камерунці зазнали фіаско у поєдинку зі Швейцарією — 0:1.

А потім була фантастична нічия із Сербією — 3:3.

Бразилія

На старті бразильці обіграли сербів – 2:0.

А у другому турі виграли у Швейцарії – 1:0.

Турнірне становище

Команда Бразилії вже в 1/8 фіналу, а камерунцям потрібно обов’язково перемагати і сподіватися, що у паралельному матчі Швейцарія не виграє або Сербія не виграє з великим рахунком.

Історія зустрічей

Команди провели між собою вісім матчів і лише одного разу виграли камерунці.

Хто фаворит

У букмекерських конторах на цей матч такі котирування: перемога Бразилії – 1,41, нічия – 5,00, перемога Камеруну – 8,00.

Де дивитись

На території України поєдинок ЧС-2022 у прямій трансляції показуватимуть регіональні канали "Суспільного", сайт "Суспільне Спорт", а також платформа Megogo.

Раніше ми писали, що збірна Бразилії привезла із собою на чемпіонат світу п’ять тонн багажу. Від борошна до принтерів та кавоварок.

ЧС-2022 у Катарі завершиться 18 грудня. У нас на сайті доступні всі результати матчів, а також турнірне становище команд на груповій стадії.