Сербія — Швейцарія - 2:3: онлайн матчу ЧС-2022

907
Сербія — Швейцарія - 2:3: онлайн матчу ЧС-2022 Новина оновлена 02 грудня 2022, 21:45

Швейцарці вийшли у плей-офф мундіалю

У третьому турі чемпіонату світу з футболу у п'ятницю, 2 грудня, зустрічалися збірні Сербії та Швейцарії. Обидві могли розраховувати на вихід до 1/8 фіналу, але для цього треба було перемагати. Команди порадували вболівальників результативною грою, перемогу у якій здобула Швейцарія.

Сербія — Швейцарія — 2:3

Турнірна таблиця

Кінець матчу!

90+10 хв. Після розіграшу штрафного Радонич з гарної позиції пробив повз ворота.

90+5 хв. Бійку затіяли команди на полі. Рефері виписав по жовтій картці Джаці та Міленковичу.

90 хв. Сім хвилин компенсував арбітр.

89 хв. Швейцарія повинна була ставити крапку в матчі, але Фасснахт не зміг перекинути воротаря, коли вийшов з ним віч-на-віч.

82 хв. Мітровича за розмови покарано жовтою карткою.

81 хв. Гудель отримує жовту картку.

75 хв. Заспокоїлася трохи гра. Без воріт грають команди.

57 хв. Емболо на відскоку швидко зорієнтувався, підхопив м'яч і пробив вище воріт.

56 хв. Павлович заробив жовту картку.

48 хв. ГОЛ! Гарну комбінацію швейцарців із району 11-метрової позначки влучним ударом завершив Фройлер.

47 хв. С. Мілінкович-Савіч отримав жовту картку.

Другий тайм!

Перерва!

45 хв. Три хвилини компенсував рефері.

44 хв. ГОЛ! Емболо після відмінної передачі просто не мав права промазати.

35 хв. ГОЛ! Помиляються захисники, м'яч у штрафному майданчику перехоплює Влахович і виводить Сербію вперед.

34 хв. Варгас отримує жовту картку за фол.

31 хв. Шакірі мав оформляти дубль, але з воротарського майданчика площі не влучив у "рамку".

26 хв. ГОЛ! Швидко Сербія зрівняла рахунок. Після навісної передачі Мітрович головою відправив м'яч у сітку.

20 хв. ГОЛ! Шакірі відкриває рахунок у матчі. Трохи допоміг швейцарцеві рикошет.

15 хв. Відмер отримує жовту картку за грубий підкат.

11 хв. Штанга! Живкович зробив ривок у штрафний майданчик суперника, отримав м'яч і пробив у стійку воріт.

5 хв. Відповідь Сербії — добрий удар Міленковича головою, але не точний.

1 хв. Перша атака швейцарців завершилася ударом Емболо, з яким впорався сербський воротар.

Матч розпочався!

Стартові склади

Сербія: Мілінковіч-Савіч, Міленкович, Велькович, Павлович, Живкович, С. Мілінковіч-Савіч, Лукич, Костич, Тадич, Мітрович, Влахович.

Швейцарія: Пляж, Відмер, Аканджі, Шер, Родрігес, Фройлер, Джака, Шакірі, Соу, Варгас, Емболо.

Сербія

У першому турі серби зазнали поразки від фаворитів ЧС-2022 бразильців — 0:2.

А потім була фантастична нічия з Камеруном – 3:3.

Швейцарія

На старті мундіалю Швейцарія обіграла Камерун — 1:0.

А у другому турі швейцарці поступилися Бразилії — 0:1.

Турнірне становище

Команда Бразилії вже у 1/8 фіналу. Буде там і Швейцарія якщо виграє. Хоча команду може влаштувати і нічия, якщо бразильці не "зіллють" матч Камеруну.

Історія зустрічей

Збірні провели між собою лише один матч. Минулого чемпіонату світу швейцарці виграли — 2:1.

Хто фаворит

У букмекерських конторах вважають суперників приблизно рівними. Мікроскопічну перевагу надають сербам. Котирування на матч: перемога Сербії – 2,60, нічия – 3,50, перемога Швейцарії – 2,80.

Де дивитись

На території України поєдинок ЧС-2022 у прямій трансляції буде показано на платформі Megogo.

Раніше ми писали, що збірна Сербії спровокувала міжнародний скандал на чемпіонаті світу. А все через прапор, який серби повісили у себе в роздягальні.

ЧС-2022 у Катарі завершиться 18 грудня. У нас на сайті доступні всі результати матчів, а також турнірне становище команд на груповій стадії.