"Баварія" — "ПСЖ" - 2:0: хроніка матчу Ліги чемпіонів

16661
Twitter FCBayern

Німці вийшли в 1/4 фіналу

Суперматч у Лізі чемпіонів пройшов у Мюнхені 8 березня. Зустрічалися "Баварія" та "Парі Сен-Жермен" у 1/8 фіналу турніру.

"Телеграф" провів текстову трансляцію матчу "Баварія" — "ПСЖ" з відеоповторами голів. Німці без проблем виграли матч і вийшли в чвертьфінал турніру.

В параллельному поєдинку грали "Тоттенгем" і "Мілан".

"Баварія" — "ПСЖ" — 2:0

Статистика матчу

Кінець матчу! "Баварія" виходить до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

90 хв. П'ять хвилин компенував рефері.

89 хв. ГОЛ! Контратака господарів поля і Гнабрі хоронить "ПСЖ".

86 хв. Заміни у "Баварії": пішли — Мюллер та Коман, вийшли — Канселу, Гнабрі.

82 хв. Небезпечний удар головою Рамоса і м'яч в сантиметрах від штанги пролетів.

81 хв. Заміна у "Баварії": пішов Мусіала, вийшов Мане.

81 хв. Заміна у "ПСЖ": пішли — Вітінья, Мендеш, вийшли — Екітіке, Бернат.

79 хв. Коман та Сані виходили на ворота "ПСЖ", але впустили м'яч за межі поля.

65 хв. Класний удар головою Рамоса, але Зоммер рятує "Баварію".

61 хв. ГОЛ! Гравці "Баварії" запресингували суперника біля його штрафного майданчика, відібрали м'яч і Шупо-Мотінг відкрив рахунок.

60 хв. Після навісу з кутового Горецька головою пробив вище воріт.

52 хв. VAR! "Баварія" забиває гол, але рефері фіксує офсайд.

46 хв. Заміна у "ПСЖ": замість Мюкіле вийшов Бічіабу.

Другий тайм!

Статистика першого тайму

Перерва!

45 хв. Дві хвилини компенував рефері.

38 хв. Зоммер почав фінтити і втратив м'яч, Вітінья пробивав у порожні ворота, але де Лігт у неймовірному стрибку дістав м'яч на лінії та вибив його.

36 хв. Заміна у "ПСЖ": Маркіньйос отримав травму і залишив поле, замість нього вийшов Мюкіле.

30 хв. Мусіала небезпечно пробивав у кут воріт, голкіпер "ПСЖ" у падінні відбив м'яч.

25 хв. Мессі завдав кілька ударів поспіль, але захист та воротар "Баварії" надійно зіграли.

16 хв. Горецка завдав дального удару, але нічого небезпечного там не було.

13 хв. Мбаппе на швидкості врізався в Зоммера і потім відправив м'яч у сітку. Але рефері слушно гол не зарахував.

2 хв. Мбаппе завдав першого удару в матчі, але занадто просто для воротаря.

Матч розпочався!

Стартові склади

"Баварія": Зоммер, Юпамекано, де Лігт, Станішич, Коман, Кімміх, Горецка, Девіс, Мюллер, Мусіала, Шупо-Мотінг.

"ПСЖ": Доннарумма, Хакімі, Маркіньос, Рамос, Перрейра, Мендеш, Вітінья, Верратті, Руїс, Мбаппе, Мессі.

Тонкий натяк від УЄФА:

Перший матч

У Парижі з Мессі, Неймаром та Мбаппе у складі "ПСЖ" виглядав досить мляво. Німці виграли завдяки голу Комана – 1:0.

Історія зустрічей

Без урахування протистояння цього сезону, у Лізі чемпіонів команди провели між собою 11 матчів. 6 перемог у "ПСЖ", 5 — у "Баварії". Різниця м’ячів – 15:15.

Відео фіналу ЛЧ-2020 "ПСЖ" — "Баварія":

Хто фаворит

У букмекерських конторах очевидний фаворит матчу німецький клуб. Котирування "Парі-Матч" на гру: перемога "Баварії" — 1.82, нічия — 4.50, перемога "ПСЖ" — 3.75.

Щодо виходу до чвертьфіналу, то ситуація така: "Баварія" — 1.19, "ПСЖ" — 5.10.

Де дивитись

Ексклюзивними трансляторами Ліги чемпіонів на території України є компанії Megogo та Volia TV.

До речі, "Барселона" та "Реал" намагаються перезапустити проект Суперліги. У новому турнірі гратимуть близько 80 команд. Можливо знайдеться місце і для представників України.