Українські лижники зібрали врожай медалей у Польщі

Збірна України у Польщі
Збірна України у Польщі. Фото facebook.com/skifederation.ukraine

Наші спортсмени виграли 4 нагороди на міжнародному турнірі

Українські лижні гонщики здобули кілька медалей на турнірі Міжнародної федерації лижного спорту FIS у Польщі. Напередодні український лижний акробат Дмитро Котовський виграв етап Кубка світу, виконавши найскладніший стрибок.

Про це повідомляє пресслужба Федерації лижного спорту України у Facebook. На рахунку нашої команди одна золота та три срібні нагороди.

У гонці класичним стилем перемогла Анастасія Нікон, а Вікторія Олех стала другою. У чоловічих змаганнях Руслан Денисенко фінішував 4-м, Дмитро Драгун – 5-м.

Вікторія Олех також виборола срібло в мас-старті. За крок від нагороди зупинилася Анастасія Іванченко. Серед чоловіків у цьому виді срібним призером став Дмитро Драгун. Руслан Денисенко фінішував четвертим.

Після змагань у Польщі наша команда поїхала до Словаччини, де 11-12 березня спортсмени візьмуть участь у Континентальному Кубку Slavic Cup.

Нагадаємо, українка Анастасія Новосад здобула бронзову нагороду на ЧС-2023 у лижній акробатиці.

Раніше повідомлялося про конфуз російського лижника-чемпіона Олександра Большунова на фініші гонки в рф.