3136
Українська молодіжка стартувала на Євро-2023
Українська молодіжка стартувала на Євро-2023. Фото УАФ

Синьо-жовті почали виступи на континентальній першості

У середу, 21 червня, збірна України U-21 зіграла стартовий матч фінальної частини чемпіонату Європи-2023 проти Хорватії U-21.

"Телеграф" провів текстову пряму трансляцію матчу Україна U-21 — Хорватія U-21. Поєдинок відбувся в Бухаресті (Румунія) на стадіоні "Супербет Арена".

Україна — Хорватія — 2:0

Фінальний свисток! Україна здобуває надважливу перемогу над прямим конкурентом за вихід із групи!

90+4 хв. Очеретько вривався у штрафний майданчик суперника, але далеко відпустив м'яч. Через півхвилини на дальній удар зважився Судаков — повз ворота.

90+3 хв. В'юнник і Желізко зрозуміли на двох контратаку, але хорвати відбилися.

90+1 хв. П'ять хвилин додав арбітр.

90 хв. Хорвати проводять останні хвилини на нашій половині поля, але створити небезпеку біля воріт Трубіна у них не виходить.

86 хв. Назаренко пробивав з-за меж штрафного майданчика, але м'яч пройшов повз ворота.

83 хв. Судаков з'явився на полі замість Сікана, а Желізко вийшов замість Бражка.

82 хв. Жовта картка для Стойковича. Зірвав він атаку у виконанні Назаренка.

81 хв. Черговий стандарт біля воріт збірної України. Після подачі у штрафну верхову боротьбу виграв Франіч, але Трубін зреагував та впіймав м'яч.

79 хв. Багато фолів у центрі поля від українців. Намагаються вони зірвати атаки ворога ще на початковій стадії. Поки що без жовтих карток, що не може не радувати.

76 хв. У атаці у відповідь Назаренко увірвався до штрафного майданчика і прострілив у район 11-метрової позначки, де нікого з партнерів не було.

75 хв. Небезпечно біля воріт Трубіна! Білизна вже в підкаті пробивав у ближній кут, але м'яч пройшов за сантиметри від штанги. Наш голкіпер у цьому епізоді врятувати ворота навряд чи зумів би.

73 хв. У хорватів Вігович змінив Фрігана.

71 хв. Подвійна заміна у України. В'юнник вийшов замість героя зустрічі Кащука, а Очеретько змінив Криськіва.

67 хв. Знов небезпечно біля наших воріт! Стойкович прострелив на далеку штангу, звідки ніким не прикритий Фріган пробив, але неточно.

66 хв. Черговий кутовий подали хорвати. У верховій боротьбі поки що українці перевершують суперника і нівелюють небезпеку.

64 хв. Заміна у України. Назаренко вийшов замість Брагара.

63 хв. Поперечина рятує Україну! Стойкович після знижки пробив у каркас з лінії воротарського майданчика. Вибачили хорвати Трубіна та команду.

60 хв. Подвійна заміна у Хорватів. Качавенда пішов, Шего з'явився замість нього. Стойкович вийшов замість Чоліни.

59 хв. Затяжна атака хорватів закінчилася заблокованим ударом Перковича та заробленим кутовим.

54 хв. Намагаються на контратаках зараз упіймати українські футболісти суперника. Хорвати вільних зон не залишають, що ускладнює завдання.

50 хв. Знову після забитого м'яча наші футболісти більше обороняються. Хорватам нема чого втрачати, вони великими силами йдуть в атаку.

48 хв. ГОООООООЛ! 2:0! Сікан точно пробив головою після ідеальної подачі від Кащука! У Олексія гол+пас сьогодні!

46 хв. Другий тайм розпочався!

Перерва!

45 хв. В атаках хорватів проходять останні хвилини тайму. Хвилину додав арбітр.

43 хв. Трубін! Рятує ворота українців після удару з кута штрафного майданчика від Фрігана.

42 хв. Трохи поштовхалися Бельо та Сич у центрі поля. Арбітр заспокоїв футболістів, поки що без жовтих карт для них.

38 хв. Бельо пробивав з-під захисника, але Трубін на місці.

35 хв. Непогана контратака вийшла в українців! Бондаренко шикарним пасом відрізав захисників від Кащука, але не вистачило швидкості, щоб зблизитися з голкіпером. У результаті м'яч втрачено.

34 хв. Непросто у ці хвилини нашим футболістам. Справжній штурм воріт Трубіна влаштували хорвати. Поки що тримаємося.

30 хв. Сікан! Який момент! Перед форвардом залишався лише один воротар, але під удар кинувся хорватський захисник.

28 хв. Знову Кащук на вістря! Хавбек знову наважився 'накрутити' хорватів, але цього разу з ударом не вийшло — його заблокували.

27 хв. Хорвати намагаються атакувати флангами, але всі закиди до нашої штрафної погрози не несуть.

24 хв. Після пропущеного м'яча хорвати активізувалися, наші футболісти змушені більше працювати в обороні в ці хвилини.

21 хв. Небезпечно зі штрафного пробивав Булат. М'яч після рикошету пішов на кутовий.

19 хв. ГООООЛ! Кащук відкриває рахунок! Чотирьох гравців збірної Хорватії обіграв хавбек української команди, після чого точно покотив м'яч у кут воріт, а той від штанги залетів у сітку!

18 хв. Бражко наважився на прямий удар зі штрафного – неточно.

17 хв. Жовта картка для Качавенди. Зірвав перспективну атаку України хорват. Також у нас право на перспективний штрафний.

16 хв. Небезпечно біля наших воріт! Батагов заблокував удар суперника.

14 хв. Довгими закидами у пошуках Сікана намагаються грати футболісти збірної України. Поки що така тактика результату не приносить — хорвати впевнено грають із єдиним нашим форвардом.

11 хв. Поки що без небезпечних моментів, але територіальна перевага залишиться на нашому боці.

7 хв. Знову лівим флангом намагалися атакувати українці, активний Вівчаренко. Хорвати поки що справляються.

5 хв. Поки що гра під повним контролем українських футболістів, проте хорвати високо зустрічають наших гравців, змушуючи більше грати на своїй половині поля.

3 хв. Вівчаренко небезпечно прострілював у штрафний майданчик хорватів, але захисники вибили м'яч на кутовий. Після подачі з корнера верхову боротьбу виграли футболісти Хорватії.

1 хв. З обопільних помилок розпочався матч, доки на своїй половині комбінують українці.

Матч розпочався!

Стартові склади команд:

Україна: Трубін — Сич, Батагов, Таловеров, Вівчаренко — Бондаренко, Бражко — Кащук, Криськів, Брагару — Сікан

Хорватія: Котарські — Сігур, Франич, Перкович, Чоліна — Булат, Пршир, Качавенда — Батуріна — Бельйо, Фріган

На чемпіонаті Європи U-21, який проходитиме з 21 червня по 8 липня в Грузії та Румунії, візьмуть участь 16 команд. Три кращі команди Євро-2023 (крім Франції та Англії) отримають путівки на Олімпійські Ігри 2024 року.

Синьо-жовті посіли друге місце у своїй відбірковій групі, поступившись першим Франції. Шашкові також фінішували на другому рядку в підгрупі слідом за Норвегією. Разом із Україною та Хорватією в одній групі фінальної частини Євро-2023 також виступають Іспанія та Румунія.

Поєдинок Україна U-21 — Хорватія U-21 буде доступним для перегляду в прямому ефірі в Україні одразу на кількох платформах.

Днями головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань оголосив список із футболістів, які гратимуть на чемпіонаті Європи-2023 U-21.

З розкладом, результатами, відеооглядами матчів Синьо-жовтих на молодіжному чемпіонаті Європи-2023 можна ознайомитись на сайті "Телеграф".