Вже другий за день. Проходить обшук у в.о. мера Сум, що відомо

Читать на русском
Автор
Юлія Павлик
Юлія Павлик. Фото smr.gov.ua

Правоохоронці розслідують справу щодо заволодіння бюджетними коштами

В Україні продовжується хвиля обшуків у керівників місцевих органів влади. Зранку, 26 жовтня, правоохоронці проводять обшуки у виконуючої обов'язки сумського міського голови Юлії Павлик.

Інформацію про це підтвердила начальниця пресслужби Сумської міської ради Ольга Семениста, пише Суспільне. За її словами, обшук проходить у приміщенні міськради.

Як підкреслює Суспільне з посиланням на джерела у правоохоронних органах, у четвер у Сумах проводяться 12 обшуків у підприємців, на комунальних підприємствах та в самій міській раді. Перевіряються факти того, що низка суб’єктів господарської діяльності за попередньою змовою зі службовими особами Сумської міської ради привласнюють бюджетні кошти, виділені на придбання товарно-матеріальних цінностей.

Досудове розслідування здійснюється слідчими Сумського РУП за оперативного супроводу УСР у Сумській області під процесуальним керівництвом Сумської окружної прокуратури.

Речниця Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції Наталія Калиновська також підтвердила інформацію про обшуки, пише "Українська правда". "Підтверджую, заходи проводяться в рамках кримінального провадження, відкритого за фактом заволодіння бюджетними коштами під проведення державних закупівель", — заявила вона..

Раніше "Телеграф" повідомляв, що у четвер, 26 жовтня до в. о. мера Чернігова Олександра Ломака правоохоронці прийшли з черговим обшуком.

Нагадаємо, 2 жовтня співробітники СБУ разом із детективами НАБУ затримали під час отримання хабаря мера Сум Олександра Лисенка, а разом із ним і директора одного з департаментів міської ради. Чиновники попалися на отримання траншу розмірів у 1,4 мільйона гривень, а загальна сума хабаря становила 2 130 000 гривень.