2183
"Штурм" — "Динамо"
"Штурм" — "Динамо". Фото ФК Динамо (Київ)

Матч-відповідь проходив в Австрії

У вівторок, 9 серпня, київське "Динамо" після "домашньої" перемоги над "Штурмом" (1:0) у 3-му кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2022/23 грало з австрійцями на виїзді.

"Телеграф" вів текстову онлайн-трансляцію гри, яка завершилася перемогою "Динамо" з рахунком 1:2 після екстратаймів.

Статистика матчу Штурм - Динамо у Лізі чемпіонів

Матч закінчено! "Динамо" йде далі

112' — Гол! Циганков забиває!

Почався другий овертайм.

Перший екстратайм закінчено. Перерва.

105+1' — Вилучення! — Саркарія отримав другу жовту картку. "Штурм" у меншості.

97' — Гол! "Динамо" забиває. 20-річний Костянтин Вівчаренко після блискучої передачі Циганкова забив дуже важливий гол.

Почався перший овертайм.

Основний час завершено. На нас чекають овертайми.

90+2' — Поперечина! Гармаш після подачі з кутового головою пробив у каркас воріт.

4 хвилини додано до основного часу.

87' — Буяльський з гострого кута пробив повз ворота.

69' — Кияни трохи більше атакують, але гострі моменти не створюють.

64' — Бущан відбиває перед собою після удару Саркарії.

57' — Циганков після розіграшу штрафного потужно пробив — Зібенхандль упіймав м'яч.

55' — Сирота б'є повз ворота.

Розпочався другий тайм.

Перший тайм закінчено.

44' — Прасс б'є здалеку — дуже близько до голу.

41' — Хірлендер погрожував воротам "Динамо" — Бущан робить сейв.

33' — Буяльський з трьох метрів не зумів пробити по воротах господарів…

27' — Гол! "Динамо" пропускає. Хейлун з лінії воротарського вразив ворота киян.

20' — Бущан переводить м'яч на кутовий після пострілу Хорвата.

19' — Циганков намагався пробити на техніку — прямо в руки Зібенхандлю.

16' — Сирота ледь не забив у свої ворота, віддавши передачу на Бущана. На щастя, Георгій встиг за м'ячем.

10' — Бущан блискуче грає на виході.

5' — А це вже небезпечно! Шапаренко з метрів 10 пробив з ходу — трохи вище воріт.

2' — Амаду Данте завдав першого удару в матчі.

Матч розпочався!

Що відбувається перед грою:

Незадовго до початку гри стали відомі стартові склади команд:

Гандикап в один м’яч — це непогано, проте для проходу до наступного раунду головного єврокубку кияни мають знову зберегти свої ворота "сухими". До речі, букмекери змінили свою думку щодо фаворита протистояння, віддаючи перевагу українському клубу. Переможець протистояння проб’ється в раунд плей-офф відбору ЛЧ, де зіграє з "Бенфікою" або "Мідтьюлланном", а той, хто програє, опиниться на груповій стадії Ліги Європи.

До речі, матч "Штурм" — "Динамо" покажуть в Україні на кількох платформах.

Додамо, що у 2-му кваліфікаційному раунді "Біло-сині" впоралися за сумою двох матчів із "Фенербахче" (0:0, 1:2). Під час другої гри, яка проходила у Стамбулі, спалахнув фанатський скандал. Пізніше УЄФА покарав турецький клуб за поведінку вболівальників.