Зірка "Реала" зробив благородний вчинок після матчу із "Шахтарем"
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 2148
![Лука Модріч зустрівся з Іллею Костушевичем](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/1/5e/be5683dd-67954cbe9add8a23989f4df66e2145e1.jpg?v=0934_1)
Володар "Золотого м’яча" поспілкувався з маленьким українцем
Після матчу 4-го туру групового раунду Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2022/23 "Шахтар" — "Реал" (1:1) футболіст "Вершкових" та капітан збірної Хорватії Лука Модріч зустрівся з хлопчиком, який втратив батьків у Маріуполі.
Про це повідомляє пресслужба донецької команди в Instagram. 7-річний Ілля Костушевич поспілкувався з Модрічем і навіть вручив зірці футболу подарунок – браслет зі сталі, виготовленої на заводі "Азовсталь".
Костушевич на запрошення "Шахтаря" приїхав до Варшави з опікунами на матч із "Реалом" і підтримував "Гірників" на трибуні разом із директором донецького клубу Даріо Срною. Раніше Ілля, перебуваючи в Україні, спілкувався із Модрічем за допомогою відеозв’язку. Крім того, Ілля написав листа прем’єр-міністру (на той час — Ред.) Великобританії Борису Джонсону.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/0/0c/f813d0ad-dd76af63a5e3f1f967e78773f3ea80c0.jpg?v=1920_1)
Хлопчик втратив батьків унаслідок російського авіанальоту на Маріуполь.
Нагадаємо, "Реал" зумів вирвати нічию з "Шахтарем" завдяки голу Антоніо Рюдігера. Захисник збірної Німеччини, забиваючи гол, жорстко зіткнувся з воротарем "Гірників" Анатолієм Трубіним. Після гри німець опублікував своє фото з перемотаною головою та заліпленим оком.