З Україною у серці: на честь наших боксерок на чемпіонаті Європи тричі звучав гімн (відео)

705
Тетяна Коб принесла Україні перше золото на ЧЄ
Тетяна Коб принесла Україні перше золото на ЧЄ. Фото Screenshot

Українки — віцечемпіонки Європи з боксу

Після скандального юніорського чемпіонату Європи з боксу наші спортсменки ударно виступили й на дорослій континентальній першості.

Про це повідомляє пресслужба Федерації боксу України в telegram. Українки посіли друге загальнокомандне місце на турнірі, який проходив у Будві (Чорногорія).

За підсумками змагань жіноча збірна України здобула на турнірі 6 медалей — 3 золоті, 1 срібну та дві бронзові. У командному заліку українки стали другим, поступившись ірландкам лише за кількістю "срібла". У трійці найкращих знайшлося місце й команді Болгарії. До речі, золоті нагороди на цьому рівні українки вибороли вперше з 2014 року.