Привид форварда "Шахтаря": в Італії повторили "подвиг" українського футболіста (відео)

1110
Теммі Абрагам промазав по порожніх воротах
Теммі Абрагам промазав по порожніх воротах. Фото Screenshot

У Європі форварди все частіше почали мазати із вбивчих позицій

Після неймовірного промаху нападника "Шахтаря" Данила Сікана у матчі Ліги чемпіонів проти "Селтіка" (1:1) "подвиг" "гірника" повторив футболіст збірної Англії Теммі Абрагам.

У матчі 12-го туру Серії А "Верона" програла "Ромі" з рахунком 1:3, але римляни могли забивати набагато більше, якби Абрагама не підводив "приціл". За рахунку 0:0 у першому таймі Теммі допустив ляп сезону, промахнувшись по порожніх воротах.

На 19-й хвилині зустрічі партнер вивів англійця на побачення з кіпером, Абрагам обманним рухом обійшов воротаря і пробив повз ворота... Коментатор відразу заявив про "привид Сікана", адже обидва нападники промазали зі вбивчих позицій.

У підсумку "Рома" здобула перемогу з рахунком 3:1 і розмістилася на 4-му місці в турнірній таблиці італійської першості. "Верона" залишилася на передостанній позиції.

Відеоогляд матчу "Верона" — "Рома":

Нагадаємо, в Італії відкрили оригінальний пам’ятник Дієго Марадоні.

Раніше повідомляли, що Україна вимагає змінити склад учасників чемпіонату світу-2022.