Бразилія — Швейцарія 1:0: хронінка матчу ЧС-2022

1450

П'ятиразові чемпіони світу переступили швейцарців

У другому турі чемпіонату світу з футболу у понеділок, 28 листопада, відбувся матч у групі G, у якому зустрічалися збірні Бразилії та Швейцарії. Гра завершилася мінімальною перемогою бразильців із рахунком 1:0. "Телеграф" вів онлайн-трансляцію поєдинку.

Бразилія — ​​Швейцарія — 1:0

Матч закінчено.

90+4 хв. Удар Антоні із вбивчої позиції в останній момент заблокував швейцарський захисник.

87 хв. Зоммер рятує після удару Родріґо.

83 хв. Гол! Каземіро забиває.

72 хв. Рішарлісон пробив у блок.

64 хв. Вінісіус реалізував вихід віч-на-віч. Гол скасовано через офсайд у одного з бразильців.

57 хв. Рішарлісон мало не замкнув простріл Вінісіуса.

54 хв. Удар Варгаса заблоковано.

Розпочався другий тайм.

Перший тайм завершено.

31 хв. Рафінья б'є здалеку — Зоммер на місці.

27 хв. Перший удар у матчі, та ще який. Вінісіус з лінії воротарського майданчика не переграв Зоммера.

17 хв. Команди завзято відмовляються бити по воротах.

9 хв. Спокійний початок, швейцарці більше володіють м'ячем.

Матч розпочався!

Склади команд:

Бразилія: Аліссон – Алекс Сандро, Мілітао, Тьяго Сілва, Маркіньос, Каземіро, Фред, Лукас Пакета, Рафінья, Рішарлісон, Вінісіус Жуніор.

Швейцарія: Зоммер – Відмер, Аканджі, Ельведі, Родрігес, Фройлер, Джака, Соу, Рідер, Емболо, Варгас.

Бразилія

Найтитулованіша команда світу впевнено розпочала мундіаль. У першому турі бразильці обіграли Сербію. А гол Рішарлісона у ворота сербів однозначно найкращий на ЧС-2022.

Швейцарія

Вдало розпочали чемпіонат світу і швейцарці, які обіграли збірну Камеруну.

Турнірне становище

У цій групі о 12:00 буде зіграний матч Камерун — Сербія.

Історія зустрічей

Між собою збірні грали дев’ять разів, мінімальна перевага бразильців — три перемоги, дві — у швейцарців і ще чотири поєдинки завершилися внічию.

Хто фаворит

Експерти букмекерських контор виставили такі котирування на матч: перемога Бразилії — 1,49, нічия — 4,40, перемога Швейцарії — 7,90.

Де дивитись

На території України поєдинок ЧС-2022 у прямій трансляції показуватимуть регіональні канали "Суспільного", сайт "Суспільне Спорт", а також платформа Megogo.

Стадіон

Матч відбудеться на арені "Стадіон 974" (Доха). Місткість: 40 тисяч глядачів.

Перший у світі стадіон повністю побудований з вантажних контейнерів. 974 – міжнародний телефонний код Катару та кількість контейнерів, використаних для будівництва. Усередині контейнерів буде розміщено торгові точки, туалети та інші об’єкти інфраструктури.

Арена прийме 7 матчів ЧС-2022: 6 на груповому етапі та одну гру 1/8 фіналу. Після чемпіонату світу стадіон розберуть.

Раніше ми писали, що збірна Бразилії привезла із собою на чемпіонат світу п’ять тонн багажу. Від борошна до принтерів та кавоварок.

ЧС-2022 у Катарі завершиться 18 грудня. У нас на сайті доступні всі результати матчів, а також турнірне становище команд на груповій стадії.