Корея — Гана - 2:3: хроніка матчу ЧС-2022

502
Корея — Гана - 2:3: хроніка матчу ЧС-2022 Новина оновлена 28 листопада 2022, 16:23

Текстова трансляція та відео голів поєдинку чемпіонату світу

У другому турі ЧС-2022 у понеділок, 28 листопада, був зіграний поєдинок у групі Н між збірними Південної Кореї та Гани. Зустріч видалася дуже насиченою на події і багатою на голи. По ходу матчу корейцям вдалося відіграти два м'ячі, однако Гана таки вирвала перемогу.

Південна Корея — Гана — 2:3

Турнірна таблиця

Кінець матчу!

90 хв. 10 хвилин додав арбітр.

75 хв. Сейв Зігі! Голкіпер дістав м'яч після небезпечного удару зі штрафного.

68 хв. ГОЛ! Гана виходить уперед. Кудус оформляє дубль, замкнувши простріл.

61 хв. ГОЛ! Чо Гю Сон робить дубль. Знову забиває головою після навісу з флангу.

58 хв. ГОЛ! Повторилася ситуація, яка була пару хвилин тому — знову навіс із флангу на Чо Гю Сона, який цього разу забив гол.

53 хв. Чо Гю Сон після подачі з флангу пробив головою у верхній кут, голкіпер Гани в ефектному стрибку відбив м'яч.

50 хв. Лампті в оточенні трьох захисників небезпечно закручував м'яч у дальній кут, але не влучив у ворота.

Другий тайм!

Перерва!

45 хв. П'ять хвилин компенсував рефері.

45 хв. Хороший дальній удар Чон У Йона, м'яч пролетів над поперечиною.

34 мин. ГОЛ! Після навісу Кудус високо вистрибнув і головою відправив м'яч у ворота.

27 хв. Джунг У Йон отримав жовту картку за зрив атаки.

24 хв. ГОЛ! Після подачі зі штрафного Салісу скористався плутаниною біля воріт і проштовхнув м'яч у сітку.

21 хв. Амарті отримав жовту картку за те, що відмахнувся выд суперника.

20 хв. Вже сім кутових подали футболісти Кореї, але захист Гани поки що діє безпомилково.

8 хв. Хороший розіграш кутового у корейців, одначе два удари були у своїх же гравців.

Матч розпочався!

Стартові склади

Південна Корея: Кім Сон Кю, Кім Мун Хван, Кім Мін Дже, Кім Юнь Квон, Кім Чжин Су, Хван Ін Бем, Джунг У Йон, Квон Чан Хун, Чон У Йон, Сон Хін Мін, Чхо Кю Сун.

Гана: Аті-Зігі, Лампті, Салісу, Парті, Дж. Айю, А. Айю, Амарті, Менса, Вільямс, Кудус, Абдул Самед.

Південна Корея

У першому турі корейці швидше знайшли, ніж втратили у матчі з Уругваєм, розписавши нічию.

Гана

Африканці дали справжній бій збірній Португалії у першому турі. І дуже були близькі, щоб уникнути поразки — 2:3.

Турнірне становище

Онлайн-трансляція матчу Португалія — Уругвай.

Історія зустрічей

Між собою збірні грали чотири рази і всі поєдинки були дуже результативними.

• 2014. Гана — Корея — 4:0
  • 2011. Корея — Гана — 2:1
  • 2006. Корея — Гана — 1:3

Хто фаворит

Експерти букмекерських контор надають мінімальну перевагу представнику Азії. Котирування на матч: перемога Кореї – 2,70, нічия – 3,10, перемога Гани – 3,00.

Де дивитись

На території України поєдинок ЧС-2022 у прямій трансляції показуватимуть регіональні канали "Суспільного", сайт "Суспільне Спорт", а також платформа Megogo.

Стадіон

Матч відбудеться на арені "Ед’юкейшн Сіті" (Аль-Райян). Місткість: 40 тисяч глядачів.

Стадіон знаходиться в освітньому центрі Катару – тут вам і кілька головних університетів та штаб-квартира Катарського фонду освіти та науки. "Ед’юкейшн Сіті" приймав клубний ЧС-2021, у якому перемогла "Баварія".

Стадіон прийме 8 матчів ЧС-2022: 6 на груповому етапі, одну гру 1/8 фіналу та одну гру 1/4 фіналу. Після мундіалю місткість трибун скоротять удвічі.

Раніше ми писали, що компанія EA Sports передбачила Аргентині перемогу на ЧС-2022.

ЧС-2022 у Катарі завершиться 18 грудня. У нас на сайті доступні всі результати матчів, а також турнірне становище команд на груповій стадії.