Португалія — Уругвай 2:0: хроніка матчу ЧС-2022

1122

Португалія завдяки перемозі крокує до плей-офф ЧС-2022

У понеділок, 28 листопада, в останньому матчі другого туру ЧС-2022 зіграли збірні Португалії та Уругваю. Матч, який би прикрасив будь-яку стадію плей-офф, завершився переконливою перемогою португальців з рахунком 2:0. "Телеграф" вів онлайн-трансляцію поєдинку.

Португалія — ​​Уругвай — 2:0

Матч закінчено!

90+9 хв. Фернандеш з лінії штрафного влучив у штангу!

90+8 хв. Фернандеш з кількох метрів пробив прямо у воротаря.

90+3 хв. Гол! Фернандеш реалізував 11-метровий.

90 хв. Пенальті. Хіменес зіграв рукою.

86 хв. Феде Вальверде б'є здалеку — повз ворота.

78 хв. Суарес неймовірним чином маже по воротах з кількох метрів.

75 хв. Максі Гомес пробив у штангу!

70 хв. Уругвай додав в атаці, але поки що без ударів.

54 хв. Гол! Роналду забиває. Кріштіану замкнув навіс з лівого флангу, проте до кінця не зрозуміло, чи торкнувся CR7 до м'яча, чи ні.

52 хв. Феліш з гострого кута пробив повз ворота.

Гра поновилася.

Перший тайм закінчено.

36 хв. Бентанкур і Нуньєс організували момент біля воріт португальців дуже небезпечно.

32 хв. Бентанкур вийшов на побачення з кіпером, але Кошта зіграв феноменально.

28 хв. Повне домінування Португалії на полі уругвайці без м'яча.

18 хв. Роналду зі штрафного пробив у "стінку".

16 хв. Феліш пробив здалеку — буде кутовий.

4 хв. Вільям Карвалью завдав першого удару в матчі.

Матч розпочався!

Склади команд:

Португалія: Діогу Кошта, Пепе, Рубен Діаш, Нуну Мендеш, Канселу, Бернарду Сілва, Вільям Карвалью, Рубен Невеш, Роналду, Бруну Фернандеш, Феліш

Уругвай: Рочет, Хіменес, Годін, Коатес, Варела, Олівера, Бентанкур, Вальверде, Весіно, Нуньєс, Кавані

Португалія

Роналду з компанією зіграли один із найбільш видовищних поєдинків першого туру. Португальці обіграли Гану — 3:2.

Уругвай

Команда на старті мундіалю виглядала неважливо та розписала нульову нічию з корейцями.

Турнірне становище

У цій групі 28 листопада також буде зіграний поєдинок Корея — Гана.

Історія зустрічей

Команди лише тричі грали між собою і поки що паритет.

• 2018. Уругвай — Португалія — 2:1
  • 1972. Португалія — Уругвай — 1:1
  • 1966. Португалія — Уругвай — 3:0

Хто фаворит

Експерти букмекерських контор думають, що шанси виграти вищі у європейців. Котирування на матч: перемога Португалії – 2,04, нічия – 3,30, перемога Уругваю – 4,30.

Де дивитись

На території України поєдинок ЧС-2022 у прямій трансляції показуватимуть регіональні канали "Суспільного", сайт "Суспільне Спорт", а також платформа Megogo.

Стадіон

Матч відбудеться на арені "Лусаїл Айконік" (Лусаїл). Місткість: 80 тисяч глядачів.

Лусаїл — це нове суперсучасне місто, яке почали будувати лише 2006 року. Його окрасою став стадіон, який прийме 10 матчів мундіалю, включаючи півфінал та фінал.

Після чемпіонату світу арену переобладнають. Місткість скоротиться до 20 тисяч глядачів, а на території стадіону розмістяться школа, лікарня, торговий центр, кафе та ресторани.

Нагадаємо, що Кріштіану Роналду залишився без клубу під час чемпіонату світу з футболу. Португальця вигнали із "Манчестер Юнайтед" після скандального інтерв’ю. Тепер він найдорожчий безробітний у світі.

Раніше ми писали, що Кріштіану Роналду став першою людиною на планеті, на яку в Instagram підписалося 500 млн людей.

ЧС-2022 у Катарі завершиться 18 грудня. У нас на сайті доступні всі результати матчів, а також турнірне становище команд на груповій стадії.