"Динамо" розпочало рік із принизливої поразки (відео)

664
"Динамо" — "Рапід"
"Динамо" — "Рапід". Фото ФК Динамо (Київ)

Кияни пропустили 4 голи

У вівторок, 24 січня, "Динамо", яке продало свого лідера в іспанську "Жирону", провело перший контрольний матч у рамках навчально-тренувального збору в Туреччині.

Біло-сині програли з великим рахунком багаторазовому чемпіону Австрії — віденському "Рапіду", передає офіційний сайт киян. Зустріч завершилася принизливою поразкою "динамівців" з рахунком 0:4.

Вже на 13-й хвилині матчу Забарний переправив м’яч у свої ворота після прострілу з правого флангу. У середині першої половини Бургшталлер замкнув простріл партнера з лівого флангу. На початку другого тайму Бургшталлер оформив дубль, потужно пробивши із лінії штрафного майданчика. Крапку в поєдинку поставив Кнасмюльнер, який на 80-й хвилині довів рахунок до непристойного прицільним ударом зі стандарту.