"Бив і ґвалтував свою матір": Поворознюк відповів на гучне інтерв’ю Гордона (відео)

Читать на русском
Автор
22585
Олександр Поворознюк та Дмитро Гордон
Олександр Поворознюк та Дмитро Гордон. Фото facebook.com/gordondmitry

Скандал між футбольним функціонером та журналістом набирає обертів

Довіряйте надійному — підпишіться на Telegraf у Google Новинах

Google

Президент "Інгульця" Олександр Поворознюк відреагував на скандальне інтерв’ю журналіста Дмитра Гордона. На відео фермер із Кіровоградської області Юрій Ткач розповів, що Поворознюк тричі стріляв у нього.

Відповідна заява Поворознюка доступна на його YouTube-каналі. На відео Олександр заперечує всі звинувачення на свою адресу, а також заявляє, що Ткач нібито бив та ґвалтував свою матір, довівши жінку до смерті. Президент футбольного клубу розповів, що готовий надати компетентним органам докази.

"За стосунками між мною та Гордоном в Україні спостерігають як за футбольним матчем. Він – відомий журналіст та антиукраїнський діяч, а я – простий пацан із села. Усі думають – хто ж кого.

Усі вирішили, що Гордон зараз пробиває пенальті. Але хочу дати йому одну пораду – ніколи не грай у гру, яку ти не знаєш. Дімончик, ти маєш зрозуміти одне: у мене є футбольний клуб, а в тебе – просто газета, якою ти скоро підітреш дупу. Пенальті — це ще не гол ", — заявив Поворознюк.

Президент "Інгульця" зазначив, що після інтерв’ю Ткача Гордону фермеру знадобиться захист.

"Від перепалок Гордон може дійти до того, що у нього будуть лікті в крові. Я більше зараз переживаю за життя Юрія Ткача. Забезпечте охорону Ткача – це моя офіційна заява. Не дай боже з ним щось трапиться, всі гулі знову впадуть на Поворознюка.

Ткач Юрій Михайлович постійно ґвалтував і бив свою матір і довів її до того, що вона померла. Це не мої слова, а людей, які знають правду. Я готовий надати компетентним органам відеодокази, не однієї людини, а кількох", — додав Поворознюк.

Повна відповідь Поворознюка на інтерв’ю Ткача Гордону: (Увага! На відео є ненормативна лексика)

Раніше Поворознюк потрапив до бази "Миротворець", проте Олександр лише зрадів цьому, згадавши про дружину президента України.