Є "золото"! Український метальник списа виграв Кубок Європи (відео)

Артур Фельфнер
Артур Фельфнер. Фото instagram.com/arturfelfner

Спортсмен присвятив перемогу Україні

У неділю, 12 березня, український легкоатлет Артур Фельфнер став чемпіоном Кубка Європи U-23 у португальській Лейрії. Напередодні українські легкоатлети здобули чотири нагороди на чемпіонаті Європи-2023 з легкої атлетики у приміщенні.

Фельфнер виграв "золото" у змаганнях з метання списа. Про це повідомляє пресслужба Федерації легкої атлетики України у Facebook.

Наш спортсмен із першої спроби метнув спис на 80,09 м. Цього вистачило українцю для перемоги. Друге місце зайняв Ленні Бріссо з Франції, а "бронзу" завоював угорець Джордж Херцег.

"Працюємо далі. Ця медаль для України, і я хочу попросити, щоб не забували, що в країні йде війна і щоб кожен робив усе, що в його силах для нашої перемоги. Слава Україні!" — написав Фельфнер в Instagram.

Минулого ігрового дня українець Михайло Кохан завоював "золото" у метанні молота, а Михайло Брудін став другим у метанні диска. Усі медалі українці вибороли у категорії до 23 років.