680
Анжеліка Терлюга Новина оновлена 25 березня 2023, 16:26
Анжеліка Терлюга. Фото instagram.com/anzhelika_terliuga

Українка стала триразовою чемпіонкою Європи

Українська каратистка Анжеліка Терлюга захистила титул чемпіонки Європи. Напередодні вона була визнана найкращою у світі у своїй ваговій категорії.

Про це повідомляє пресслужба Федерації карате України у Facebook. Спортсменка раніше перемагала на ЧЄ-2018 та ЧЄ-2022.

На Євро в іспанській Гвадалахарі українка у фіналі вагової категорії до 55 кг перемогла 22-річну італійку Вероніку Брунорі – 8:0. Для Терлюги це друге поспіль особисте "золото" європейської першості та третє у кар’єрі. Усього на рахунку 30-річної каратистки 8 нагород ЧЄ – 5 золотих нагород, 2 "бронзи" та "срібло".

Чемпіонат Європи з карате. Гвадалахара, Іспанія. Жінки. До 55 кг

• 1. Анжеліка Терлюга (Україна)
  • 2. Вероніка Брунорі (Італія)
  • 3. Туба Якан (Туреччина)
  • 3. Гізем Бугур (Німеччина)

Крім того, Андрій Заплитний уперше у кар’єрі виграв "золото" ЧЄ у ваговій категорії до 75 кг, а Аніта Серьогіна стала другою у категорії до 61 кг.