"Манчестер Сіті" — "Арсенал": Хроніка матчу за титул чемпіона Англії

Читати російською

Ця гра – визначальна у боротьбі за золото

У середу, 26 квітня, між "Манчестер Сіті" та "Арсенал" відбувся матч в рамках 33 туру англійської Прем’єр-ліги (АПЛ) сезону 2022/23. Українського футболіста гостей Олександра Зінченка нещодавно розкритикував за свої сльози на лаві запасних ексфорвард "Динамо" Віктор Леоненко.

Текстова онлайн-трансляція зустрічі в Манчестері на стадіоні Етіхад – нижче.

"Манчестер Сіті" — "Арсенал" — 4:1

Фінальний свисток! "Сіті" робить вагомий крок до чемпіонства!

90+5 хв. Голанн забиває четвертий гол господарів!

90+1 хв. Арбітр додав п'ять хвилин до основного часу

88 хв. Родрі отримав попередження за затримку гри

87 хв. Заміна у "Сіті": Фоден з'явився на полі замість Гріліша

86 хв. "Арсенал" розмочив рахунок! Холдінг після кутового скорочує відставання!

81 хв. Заміни і в "Арсенала": Нкетіа та Нелсон вийшли замість Жезуса та Сака

81 хв. Заміна в "Сіті": автора двох голів де Брейне змінює Альварес

80 хв. Небезпечний штрафний заробив "Арсенал", але Сака пробив його невдало — м'яч пройшов повз ворота

76 хв. Партей і Гріліш отримали по попередженню за сутичку в центрі поля

71 хв. Обидві команди провели заміни: в "Сіті" замість Гюндогана вийшов Марез, в "Арсенала" замість Едегора — Сміт Роу

69 хв. Господарі поля відійшли на свою половину поля, дозволяючи супернику володіти м'ячем — логічний перебіг гри з урахуванням поточного результату

65 хв. Гюндоган пальнув з-за меж штрафного — м'яч пролетів вище воріт

60 хв. Заміни в складі гостей: Джака і Мартінеллі йдуть з поля, Троссар і Жоржиньо виходять на заміну

57 хв. "Арсенал" притис суперника до свого штрафного майданчику, але в підсумку заробив лише кутовий

54 хв. Де Брейне знову забиває! Бельгієць отримав пас від Голанна і, ледь підробивши собі м'яч під праву ногу, непомітно пробив у сітку між ніг візаві!

53 хв. Голанн виходив сам на сам із Рамсдейлом, але воротар гостей знову зупинив форварда!

52 хв. Зінченко намагався продертися лівим флангом, але його зупинили суперники

48 хв. Джака пробивав після передачі Зінченка з лінії штрафного — сфера здала легкою здобиччю для Едерсона

Гра відновилася!

Перерва!

45+5 хв. Діаш отримав жовту картку за грубу гру

45+2 хв. Стоунз забиває, проте зафіксовано офсайд. Тим не менш, арбітр подивився відеоповтор і гол зарахував!

45+1 хв. Дві хвилини арбітр додав до першого тайму

40 хв. Рамсдейл уже вкотре рятує лондонців, які по-хорошому повинні були пропускати голів 4-5

36 хв. Та знову свій момент втрачає Голанн! Після гострої атаки норвежець бив майже з лінії штрафного майданчику, проте зовсім трохи не влучив

35 хв. Нарешті, пожвавилися "Каноніри". Партей пробивав з-за меж штрафного, але не влучив у правий нижній кут

32 хв. Знову Рамсдейл став на шляху м'яча у ворота "Арсенала", коли з гострого кута пробивав Голанн

28 хв. Цього разу Рамсдейл рятує гостей після удару Голанна!

26 хв. Де Брейне ледь не забив другий м'яч! І знову пройшла контратака "Сіті", як і у випадку з першим голом, але його удар заблокував Вайт!

25 хв. "Арсенал" провів тривалу атаку, проте "Сіті" зупинив її практично на лінії власного штрафного майданчика

22 хв. Бернарду Сілва класно пройшов у чужий штрафний майданчик, але завдав несильного удару — Рамсдейл на місці

20 хв. Стало більше боротьби переважно в центрі поля, але "Арсенал", як і раніше, здебільшого без м'яча

15 хв. "Містяни" продовжують контролювати хід гри — таке враження, що перегони за титул уже завершилися нокаутом

10 хв. Поки гості ще приходять в себе, господарі поля намагаються збільшити свою перевагу

6 хв. "Сіті" виходить уперед! Після скидки Голана де Брейне пройшов до чужих воріт та пробив прицільно в правий нижній кут!

3 хв. Господарі з перших хвилин притиснули суперника до його воріт, і "Арсенал" вже ледь не отримав пенальті у свої ворота

Матч розпочався!

Футболісти "Арсеналу" вже розминаються перед матчем:

Так гравці "Манчестер Сіті" прибули на гру:

Стартові склади команд:

"Манчестер Сіті": Едерсон, Вокер, Діаш, Аканджі, Стоунз, Родрі, Бернарду Сілва, де Брейне, Гюндоган, Гріліш, Холанн

"Арсенал": Рамсдейл, Вайт, Холдінг, Габріел, Зінченко, Едегор, Партей, Джака, Сака, Жезус, Мартінеллі

"Арсенал" — на вершині АПЛ з відривом у п’ять очок від другого в турнірній таблиці "Манчестер Сіті", який провів на два матчі менше, тому манкуніанці лідирують за втраченими очками. Таким чином,у разі перемоги лондонці в будь-якому разі залишаться на першому місці.

Турнірна таблиця АПЛ за підсумками 32 турів

У попередньому турі "Арсенал" сенсаційно зіграв унічию з останньою командою в таблиці "Саутгемптоном" (3:3) вдома, а "Манчестер Сіті" пропускав тур через поєдинок у півфіналі Кубка Англії проти "Шефілд Юнайтед", який обіграв (3:0).

Історія зустрічей

Команди між собою зіграли 207 матчів, в яких "Манчестер Сіті" здобув 64 перемоги, тоді як "Арсенал" — 98.

Зазначимо, гра "Манчестер Сіті" — "Арсенал" буде доступна для перегляду в прямому ефірі лише на платній платформі. Букмекери не на боці лідера АПЛ в цьому протистоянні.