"Ман Сіті" — "Реал": хроніка півфіналу Ліги чемпіонів

Читати російською

Другий фіналіст Ліги чемпіонів визначився у Манчестері

У середу, 17 травня, у Манчестері (Велика Британія) на стадіоні "Сіті оф Манчестер" відбувся другий півфінал Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2022/23. У першій зустрічі англійці та іспанці переможця не виявили (1:1).

"Телеграф" провів текстову трансляцію гри, яка розпочалася о 22:00 за київським часом. Переможець протистояння "Манчестер Сіті" вийшов у фінал турніру, в якому зіграє із "Інтером".

"Манчестер Сіті" — "Реал" — 4:0

Фінальний свисток! "Сіті" виходить до фіналу, де зіграє з "Інтером"!

90+1 хв. 4:0 — Альварес робить рахунок ще більш великим!

90+1 хв. Три хвилини арбітр додав до основного часу

89 хв. Заміна в "Сіті": замість Голанна виходить Альварес

88 хв. Господарі поля вміло тримають м'яч, тоді як "Реал" намагається забити хоча б один гол

84 хв. В складі "Сіті" замість де Брейне з'являється Фоден

83 хв. Едерсон рятує "Сіті" після удару Бензема!

81 хв. Остання заміна в "Реала": замість Родріго вийшов Себальйос

80 хв. Дві заміни в складі "Реала": Васкес і Чуамені виходять замість Камавінги та Карвахаля

79 хв. Заміна в "Сіті": Марез виходить замість Бернарду Сілви

76 хв. Мілітао забиває в свої ворота після удару Аканджі!

74 хв. Камавінга отримав жовту картку після грубого фолу на Гріліші

73 хв. "Сіті" ледь не забив третій м'яч! Після передачі Гюндогана Голанн змусив Куртуа знову врятувати свою команду, перевівши снаряд у поперечину

70 хв. Ще одна заміна в "Реала": замість Крооса виходить Асенсіо

66 хв. Господарі перейшли на гру другим номером, що цілком зрозуміло

63 хв. Несподівана заміна в гостей: Модріча замінив Рюдігер. Судячи з усього, явно не в формі один із лідерів мадридців після травми

62 хв. Гюндоган збив Вінісіуса, за що отримав жовту картку

60 хв. "Реал" набагато частіше атакує, ніж до перерви, проте "Сіті" вміло збиває наступальні потуги суперника

55 хв. Карвахалю попередження за фол на Гріліші

51 хв. Едерсон витягнув удар Алаби під поперечину!

50 хв. Діаш отримав жовту картку за фол на Вінісіусі

Гра відновилася!

Перерва!

45+1 хв. Алаба став на шляху удару — рахунок міг стати 3:0

45 хв. Бернарду Сілва пробив по воротам гостей, але Куртуа на місці

40 хв. Хоча забивати потрібно "Реалу", той, як і раніше, залишається без м'яча

37 хв. Бернарду Сілва подвоює перевагу "Сіті"! Португалець вчасно опинився на добиванні і влучив точно у ворота ударом головою!

35 хв. Кроос дальнім пострілом потрапив у поперечину воріт "Сіті"!

32 хв. Непогано вибігав рідним лівим флангом Вінісіус, але вже в чужому штрафному майданчику його відтіснив Вокер і відібрав м'яч

30 хв. Поки що мадридцям не вдається будувати атаки, адже манкуніанці чудово перекривають вільні зони

26 хв. Тільки зараз "Реал" вмикається в гру на чужій половині поля

23 хв. Бернарду Сілва виводить "Сіті" вперед! Після розрізної передачі від де Брейне португалець пробив точно в сітку!

21 хв. Куртуа знову рятує "Реал" — знову пробивав головою Голанн!

19 хв. Де Брейне пробив із небезпечного штрафного повз ліву стійку!

15 хв. Господарі поля виконали кутовий, але гості відбилися і тут

13 хв. Ледь "Сіті" не забиває у ворота "Реала", але Куртуа на пару з Алабою рятують гостей!

11 хв. М'яч зовсім не тримається в "Реала", який не може вийти зі своєї половини поля

7 хв. Одразу два моменти було в господарів поля! Спочатку Голанн обіграв Куртуа і не пробив через гострий кут, а трохи згодом Родрі пробив повз стійку!

5 хв. "Сіті" притиснув суперника до його воріт, але поки що оборона "Реала" діє надійно

3 хв. На початку гри господарі поля частіше володіють м'ячем

Матч розпочався!

Команди з'явилися на полі та слухають гімн Ліги чемпіонів

А так на арену прибули гравці "Реалу":

Так фанати "Сіті" зустрічали своїх улюбленців під час їхнього приїзду на стадіон:

Стартові склади команд:

"Манчестер Сіті": Едерсон — Вокер, Діаш, Аканджі — Стоунз, Родрі — Бернарду Сілва, де Брейне, Гюндоган, Гріліш — Голанн

"Реал": Куртуа — Карвахаль, Мілітао, Алаба, Камавінга — Вальверде, Кроос, Модріч — Родріго, Бензема, Вінісіус Жуніор

Перша гра показала, що номінальні фаворити пари (МС) мають великі проблеми з рекордсменом Ліги чемпіонів за кількістю перемог, а тому матч-відповідь покаже, хто гідний вийти у фінал турніру. Перед очним протистоянням Містяни знищили "Евертон" (3:0) в АПЛ, а ось Вершкові обмежилися мінімальною перемогою над "Хетафе" (1:0) у Ла Лізі. Проте "Барселона" достроково виграла іспанську Прімеру.

Відеоогляд матчу "Евертон" — МС

Після першої гри, яка проходила в Мадриді, інтрига у протистоянні "Реала" та "Ман Сіті" збереглася.

Зазначимо, букмекери вважають, що у наступний раунд єврокубка вийде саме англійський клуб. За ходом матчу "Ман Сіті" — "Реал" можна стежити онлайн по ТБ в Україні.