"Фіорентина" — "Вест Гем": хроніка фіналу Ліги конференцій

2492
Фінал Ліги конференцій
Фінал Ліги конференцій. Фото twitter.com/europacnfleague

Суперматч пройшов у Чехії

У середу, 7 червня, у Празі відбувся фінал Ліги конференцій УЄФА сезону 2022/23 "Фіорентина" — "Вест Гем". Як і у вирішальному матчі Ліги чемпіонів, це було англо-італійське протистояння.

"Телеграф" провів текстову онлайн-трансляцію гри "Фіорентина" — "Вест Гем". Поєдинок пройшов у Празі на "Еден Арені".

"Фіорентина" — "Вест Гем" — 1:2

Фінальний свисток! "Вест Гем" виграє Лігу конференцій!

90+7 хв. Боуен отримав попередження за затримку часу

90+4 хв. Огбонна виходить замість Антоніо у "Вест Гема"

90+3 хв. Барак змінює Мандрагору у "Фіалок"

90+1 хв. Арбітр додав 5 хвилин

90 хв. "Вест Гем" виходить уперед! Пакета вивів Боуена віч-на-віч із воротарем суперника, і той забиває, можливий, чемпіонський гол!

89 хв. Ареола спіймав м'яч після удару Амрабата

85 хв. Амрабат отримав попередження

84 хв. Заміна у "Фіорентини": Ігор замінив Раньєрі

81 хв. Террачано врятував "Фіалок" після удару від Соучека!

80 хв. Небезпечний момент був у лондонців, але Антоніо небезпечно грав, тому потенційний гол все одно не зарахували

76 хв. Заміна в складі "Вест Гема": Форнальс замінив Бенрахма

75 хв. Міленкович грубо збив суперника й отримав жовту картку

72 хв. Мандрагора після відмінної атаки "Фіорентини" пробив поруч зі стійкою!

67 хв. Бонавентура зрівнює рахунок після чудової скидки Гонсалеса!

66 хв. Гостра атака "Фіорентини" закінчилася ударом Кабрала в руку супернику. Мандрагора одразу накинувся на арбітра, за що отримав жовту картку

62 хв. Бенрахма виводить "Вест Гем" уперед точним ударом із пенальті!

61 хв. Одразу дві заміни у команд: Керер змінює Зума у "Вест Гема", а Сапонара — Куаме у "Фіорентини"

60 хв. Пенальті у ворота "Фіорентини"!

59 хв. Бірагі зіграв рукою у своєму штрафному — арбітр пішов дивитися відеоповтор на предмет пенальті

56 хв. Куаме пробив по воротам "Вест Гема", але його удар вийшов несильним, і воротар забрав м'яч

53 хв. Агерд грубо ліктем вдарив Гонсалеса, за що отримав попередження

49 хв. "Вест Гем" провів атаку, яка завершилася кутовим

46 хв. Заміна в перерві у "Фіорентини": Кабрал змінив Йовича

Другий тайм розпочався!

Арбітр все ж таки не зараховує гол. Перерва!

45+5 хв. Йовіч забиває, але арбітр скасовує взяття воріт "Вест Гема". Утім, рефері ще вирішив подивитися відеоповтор!

45+1 хв. Чотири хвилини додав арбітр до першого тайму

44 хв. Лондонці придавили суперника після штрафного, однак і флорентійці непогано обороняють свої ворота

42 хв. Нарешті якесь загострення біля володінь італійців, але два кутових поспіль "Вест Гем" не використав

39 хв. "Фіорентина" впевнено володіє ініціативою, але проблема для "Фіалок" у тому, що нічого з цього біля чужих воріт вичавити не може

36 хв. Гру відновили, Бірагі обмотали голову пов'язкою

33 хв. Бірагі розбили шию фанати "Вест Гема", які постійно кидають порожні пластикові стакани на поле. Гру призупинили

31 хв. Бенрахма впав у штрафному майданчику італійської команди, сподіваючись отримати пенальті, але замість цього отримав жовту картку за симуляцію

29 хв. "Фіорентина" продовжує наступати, але суперник надійно захищається

26 хв. Після подачі з кутового Міленкович не зумів добре пробити головою, опинившись на правій стійці

23 хв. Англійська команда грає не просто від оборони, а робить це від глибокого захисту

20 хв. "Фіорентина" подовгу контролює м'яч, загнавши суперника на його половину поля, проте дуже щільно захищається "Вест Гем"

16 хв. Досить жорстка гра від команд, що логічно, якщо врахувати, що обидві команди не вигравали єврокубки з 1960-х років. В обох випадках це був Кубок володарів кубків, який було скасовано 1999 року.

13 хв. Хороший момент був у "Вест Гема", але Райс поруч із лінією штрафного пробив поруч зі стійкою!

11 хв. Розбили носа колишньому гравцю "Шахтаря" Додо, який постраждав в ігровому епізоді з гравцем лондонців

9 хв. Мандрагора завдав першого удару "Фіорентини" по воротах — вийшло сильно неточно

8 хв. Після стартової активності "Вест Гема" італійська команда більше атакує, проте без особливого загострення

4 хв. Атака "Фіорентини" завершилася падінням Гонсалеса в чужому штрафному майданчику, але арбітр не побачив пенальті

1 хв. Удар Антоніо вийшов слабким — Террачано заволодів м'ячем

Матч розпочався!

Суперники з'являються на полі.

Стартові склади команд:

"Фіорентина": Террачано — Додо, Міленкович, Раньєрі, Бірагі — Амрабат, Мандрагора — Бонавентура — Гонсалес, Йович, Куаме

"Вест Гем": Ареола — Цоуфал, Зума, Агерд, Емерсон — Соучек, Райс — Пакета — Боуен, Антоніо, Бенрахма

Обидва клуби провалилися на внутрішній арені, не потрапивши до зони єврокубків. Молотобійці розташувалися на 14-й позиції в АПЛ, а Фіалки — на 8-й у Серії А. Таким чином, у фіналі Ліги конференцій командам надається унікальний шанс пробитися до Ліги Європи безпосередньо. Окрім того, команди вже давно не перемагали на міжнародній арені. Англійці перемагали у Кубку володарів кубків УЄФА у 1965 році, а італійці брали цей трофей у 1961 році.

У своєму останньому матчі "Вест Гем" поступився "Лестеру" в АПЛ (1:2).

"Фіорентина", у свою чергу, обіграла "Сассуоло" у Серії А з рахунком 3:1.

Зазначимо, команди вперше грають одна з одною.

Матч "Фіорентина" — "Вест Гем" можна буде подивитися в Україні у прямому ефірі. До речі, букмекери не змогли виділити лідера в цьому протистоянні.