"Шахтар" наздогнала карма за підлий гол у чемпіонаті України (відео)

2166
"Верес" — "Шахтар"
"Верес" — "Шахтар". Фото УПЛ

Гірники забили скандальний гол

У середу, 2 серпня, донецький "Шахтар" провів гостьовий матч 2-го туру Української прем’єр-ліги (УПЛ) проти рівненського "Вереса".

Зустріч, що проходила у Рівному на стадіоні "Авангард", завершилась із рахунком 1:1. Про це повідомляє "Телеграф".

Перший тайм поєдинку завершився грандіозним скандалом. У компенсований час Гірники заробили стандарт поблизу штрафної лінії господарів. Поки кіпер "Вереса" "будував стінку", Микола Матвієнко пробив по порожніх воротах, а арбітр Олександр Шандор зарахував гол. Цікаво, що на поєдинку за рішенням рівненського клубу була відсутня система VAR.

Додамо, у мережі активно поширюється стоп-кадр із трансляції, на якому видно, що Шандор зробив характерний рух свистком перед лицем Матвієнка. Цей жест означає лише одне — удар зі штрафного мав наноситися лише по свистку арбітра.

Після забитого голу донеччани одразу залишилися у меншості після вилучення Артема Бондаренка, який грубо порушив правила в центрі поля. А у другому таймі "Верес" пішов уперед і зрівняв рахунок завдяки помилці кіпера Гірників Дмитра Різника. Таким чином, чемпіонів України спіткала карма в поєдинку проти аутсайдера першості.

Повний відеоогляд матчу:

Раніше повідомлялося, що колишній гравець "Шахтаря" та збірної України став жертвою злодіїв.

Нагадаємо, Гірники найближчим часом можуть продати воротаря збірної України до європейського клубу.