Українка Бех-Романчук здобула "срібло" на чемпіонаті світу (відео)

3693
Марина Бех-Романчук
Марина Бех-Романчук. Фото Getty Images

Спортсменка блискуче виступила на турнірі

У п’ятницю, 25 серпня, українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук взяла "срібло" на чемпіонаті світу-2023 у Будапешті (Угорщина) у потрійному стрибку. На початку сезону українка ціною травми виграла медаль на етапі Світового легкоатлетичного туру категорії "Gold" у Франції.

У фіналі головного старту року українка показала свій найкращий результат у сезоні — 15,00 м. Про це повідомляє "Телеграф".

Найкращою спробою Марини стала перша. Вона захопила лідерство, проте втримати перемогу їй не вдалося. В останній, шостій, спробі олімпійська чемпіонка, чотириразова чемпіонка світу та світова рекордсменка Юлімар Рохас із Венесуели виборола "золото", стрибнувши на 8 см далі, ніж українка. "Бронзу" завоювала Леяніс Перес Ернандес із Куби.

Зазначимо, медаль Бех-Романчук стала для збірної України першою на турнірі.

Чемпіонат світу з легкої атлетики. Потрійний стрибок. Жінки. Фінал

1. Юлімар Рохас (Венесуела) – 15,08 м
  2. Марина Бех-Романчук (Україна) – 15,00
  3. Леяніс Перес Ернандес (Куба) – 14,96

Нагадаємо, Марина виступала також у секторі для стрибків у довжину, але не потрапила до фіналу через заступи, один з яких був досить спірним. Україна подала протест, але його не задовольнили.

Раніше зірковий український легкоатлет Михайло Кохан пояснив, за що отримав дискваліфікацію від української федерації.

Нагадаємо, український легкоатлет Владислав Шепелєв захопив мережу на чемпіонаті України.