Довбик віддав "асист року" у Кубку Іспанії (відео)

776
"Жирона" святкує перемогу Новина оновлена 01 листопада 2023, 22:15
"Жирона" святкує перемогу. Фото twitter.com/GironaFC

Команда українців крокує далі у турнірі

У середу, 1 листопада, "Жирона" Віктора Циганкова та Артема Довбика зіграла проти "Сан-Роке" у 1/64 фіналу Кубка короля. Напередодні каталонська команда дотиснула "Сельту" в 11 турі Ла Ліги сезону 2023/24.

Поєдинок, що проходив на Estadio Ciudad de Lepe у Лепі, завершився мінімальною перемогою "Жирони" з рахунком 2:1. Про це повідомляє "Телеграф".

Основні події матчу розвивалися у другому таймі. Команди обмінялися голами на початку другої половини, а вирішальний гол був забитий на 8 компенсованій хвилині. Цікаво, що автором гольової передачі став Довбик, який у центрі поля втратив м’яч. У підсумку Савіо підхопив круглого та забив чудовий соло гол. У мережі жартують, що українець віддав "передачу року".

Відео асиста Довбика у огляді матчу "Сан-Роке" — "Жирона":

Додамо, що Довбик вийшов на заміну на 75 хвилині, а Циганков відіграв весь матч.

Раніше повідомлялося, що "Жирона" в рамках матчу 10-го туру чемпіонату Іспанії сезону 2023/24 обіграла "Альмерію" з рахунком 5:2, переможний дубль у цій грі записав на свій рахунок Довбик.