Де зараз Іван Дорн: чим займається співак під час повномасштабної війни

Читать на русском
Автор
17480
Іван Дорн
Іван Дорн. Фото Getty Images

Популярного виконавця багато засуджували співвітчизники за концерти для росіян, але після 24-го лютого 2022 року він цілком став на бік рідної країни

Український співак, ексучасник дуету "Пара нормальних", 34-річний музикант Іван Дорн неодноразово піддавався критиці через регулярні виступи в рф після анексії Криму й агресії на сході України. Однак у перші дні повномасштабного нападу рф підтримав рідну країну.

"Телеграф" розповідає, де зараз Іван Дорн, чим він займається та як підтримує Україну.

До повномасштабної війни Іван Дорн проживав у Києві, але продовжував гастролювати у росії після 2014 року. Виступав як в українських телешоу, так і брав участь у російських передачах, записував треки як із українськими, так і з російськими виконавцями. Знявся у фільмі російського режисера Кирила Серебренникова "Петровы в гриппе" (2021 рік). Заснував студію звукозапису Masterskaya, з якою випускав альтернативне новорічне шоу "Годный год" на YouTube. Треки, як раніше, так і зараз, презентує англійською, українською та російською мовами.

Скандальне інтерв’ю Дудю

Окрім пісень "Стыцамен", "Синими, желтыми, краснами", "Танец пінгвіна", "Тебе нема сьогодні" Дорн відомий висловлюваннями, що спричинили скандальну реакцію українців. Так, в інтерв’ю Юрію Дудю у 2017 році виконавець міркував про "братів росіян та українців" та "сварку молодшого та старшого братів" у контексті подій 2014 року. Вже під час повномасштабної російсько-української війни артист вибачився перед українським народом за те, що звучав у цьому відео грубо. Дорн визнав, що для усвідомлення своїх помилок йому знадобилося п’ять років і повномасштабна війна.

Іван Дорн, Юрій Дудь
Іван Дорн на шоу Юрія Дудя

Позиція після повномасштабної війни

У день повномасштабного нападу росії на територію України Іван Дорн засудив агресора, підтримав рідну країну і заодно звернувся в соціальних мережах до своїх слухачів-росіян, щоб ті не брали участі у війні та зупинили російську владу. Лейбл Дорна Masterskaya закрив свій музичний каталог для росії і білорусі, сам співак потрапив до списку артистів, яким заборонено виступати в рф.

Дорн гастролює у містах Європи та США, збираючи кошти на підтримку України. Відео з благодійних концертів, звіти про передачу коштів можна знайти на сторінці артиста у Instagram.

Де зараз Іван Дорн

У соціальних мережах співак ділиться роликами з благодійних поїздок, де саме він мешкає – публічно не висловлюється. Тим не менш, раніше Дорн говорив, що його дружині та дітям через війну довелося виїхати до Парижа, Франції.

Іван Дорн із дружиною
Іван Дорн із дружиною

Судячи з Instagram-сторінки дружини Дорна, вони втрьох залишаються в Парижі до цього дня. Нагадаємо, Іван Дорн десять років у шлюбі з однокласницею Анастасією Новіковою, пара виховує дочку Василису та сина Івана (2014 та 2015 року народження відповідно).

Раніше "Телеграф" розповідав, де зараз перебуває популярний український співак Олег Вінник. "Король вовчиць" зник із соціальних мереж, а замість нього на його сторінці в Instagram з’явився "клон".