Біатлон на Олімпіаді у Пекіні: результати жіночого спринту

1100
Біатлон на Олімпіаді у Пекіні
Біатлон на Олімпіаді у Пекіні. Фото facebook.com/olympicua

Три українки намагалися нав’язати боротьбу за медалі.

У п’ятницю, 11 лютого, на Олімпійських іграх у Пекіні жіночими спринтерськими перегонами відновилися змагання з біатлону.

"Телеграф" вів текстову трансляцію жіночого спринту.

ОЛІМПІАДА-2022: МЕДАЛЬНИЙ ЗАЛІК

Спринт офіційно завершено. Норвезька біатлоністка Марте Ольсбу-Рейселанн виграла спринт, друге місце посіла шведка Ельвіра Еберг, третьою стала італійка Доротея Вірер. Джима — восьма (1 промах), Меркушина — 24-а (1 промах), Петренко — 40-а (2 промахи). Всі результати гонки.

Результати жіночого спринту на Олімпіаді у Пекіні

Чекаємо на фініш ще 20 спортсменок.

Меркушина фінішувала на проміжному 24 місці, відставання від лідера складає +1:47.3.

Меркушина обійшлася без промахів на другому вогневому рубежі.

Джима фінішує на 8-му місці, відставання складає +1:07.5.

Шведка Еберг фінішувала другою. Проміжні результати.

Шведка Еберг финишировала второй

Джима маже на "стійці"…В українки 7-й проміжний результат. Меркушина робить 1 промах на першому вогневому рубежі.

Анастасія Меркушина стартувала.

Шведка Ельвіра Еберг вривається у боротьбу за медалі. Проміжні результати після другої стрільби:

Проміжні результати в жіночому спринті на Олімпіаді в Пекіні

Джима після першої стрільби йде без промахів з 4-м проміжним результатом!

Ірина Петренко фінішувала із відставанням від лідера в 2:27.4. Вірер фінішувала з відставанням від Ольсбу-Рейселанн у +37.2 с.

Юлія Джима стартувала.

Італійка Доротея Вірер із двома нулями після вогневих рубежів мчить до медалі.

Ольсбу-Рейселанн фінішувала без промахів з результатом 20:44.3.

Друга стрільба: Петренко стріляє чисто.

Норвежка Марте Ольсбу-Рейселанн зробила заявку на перемогу.

Проміжні результати після 1-ї стрільби в жіночому спринті на Олімпіаді в Пекіні

Перша стрільба: Петренко хибить двічі.

Норвежка Тіріль Екгофф стартувала першою.

Гонка почалась!

Пряма відеотрансляція змагань доступна на suspilne.

Жіночий спринт розпочнеться об 11:00 за київським часом. Українка Ірина Петренко стартуватиме 15-ю, Юлія Джима — 57-ю, а Анастасія Меркушина, яку в терміновому порядку викликали до Пекіна після позитивних тестів на коронавірус в Олени Білосюк та Дар`ї Блашко та проблем зі здоров’ям у Валі Семеренко, розпочне гонку 70-ю.

Нагадаємо, раніше на Іграх відбулися дві біатлонні дисципліни. Українці провалили змішану естафету. У жіночій "індивідуалці" блиснула Джима, а в чоловічій — українці були далеко від п’єдесталу. Після другої гонки Валя Семеренко вирішила залишити Олімпіаду. Українка не зуміла дістатися фінішу через проблеми зі здоров’ям.

З розкладом біатлону на Іграх-2022 можна ознайомитись за посиланням.

Раніше "Телеграф" повідомляв, що в Росії жорстко розкритикували біатлоністку збірної ОКР через скарги на їжу.