Україна 3:0 Вірменія: відео голів

Читати російською

Гра проходила у Польщі

У суботу, 11 червня, збірна України після вдалого старту в Ірландії (0:1) провела свій другий матч Ліги націй УЄФА, на цей раз проти команди Вірменії.

"Телеграф" вів текстову трансляцію зустрічі, яка завершилася розгромною перемогою українців (3:0).

Статистика матчу Україна - Вірменія

Матч закінчено!

84' — Гол! Миколенко забиває! Вірменський захисник, вибиваючи м'яч, влучив у Віталія, а потім круглий закотився у ворота гостей.

77 — Гол! Караваєв забиває! Захисник виконав простріл, з яким впоралися вірмени, проте після відскоку Олександр у дотик переправив м'яч у ворота гостей.

76' — Пятов вдало грає на виході, випереджаючи форварда гостей.

68' — Забарний ледь не зрізає м'яч у свої ворота — Пятов тягне.

61' — Гол! Маліновський нарешті забиває! Руслан з лінії штрафного майданчика вразив нижній кут воріт Юрченка.

59' — Ще один удар Маліновського — Юрченко у грі.

55' — Юрченко відбив м'яч перед собою після гарматного пострілу Маліновського.

54' — Юрченко спіймав м'яч після навісу Караваєва.

50' — Маліновський пробив з правої ноги — повз!

49' — Оганесян промчав флангом, обійшов Забарного і віддав передачу — Пятов ногою відбив м'яч.

Почався другий тайм.

Статистика першого тайму матчу Україна – Вірменія

Перший тайм закінчено. Перерва.

40' — Шапаренко з лінії штрафного майданчика пробив повз ворота.

27' — Юрченко з великими проблемами впіймав м'яч після удару Циганкова здалеку.

22' — Маліновський приклався з лівої — над поперечиною!

15' — Юрченко впіймав м'яч після навісу Циганкова.

13' — Українці тиснуть, але пройти у чужу штрафну не так просто. Караваєв невдало навісив із правого флангу.

7' — Яремчук у дотик пробив з метрів восьми — Юрченко відбиває ногами в поле.

5' — Вірмени грають досить грубо. Шапаренко та Мудрику дісталося, рефері мовчить.

Матч почався!

Що відбувається перед грою:

Незадовго до початку матчу стали відомі стартові склади команд:

Склад збірної України на матч із Вірменією
Склад збірної Вірменії на матч із Україною

Свій останній літній поєдинок цього року українці зіграють у польському Лодзі на стадіоні ЛКС. Початок зустрічі о 16:00 за київським часом. Судитиме гру місцева бригада арбітрів на чолі з Данієлем Стефанськи. Додамо, що у дивізіоні B групи 1, де виступають "Жовто-сині" утворилася цікава ситуація. Відразу три команди набрали по три очки.

Положення команд у групі B1 Ліги націй УЄФА

Зазначимо, що збірна України є беззаперечним фаворитом зустрічі з Вірменією. Букмекери вважають, що підопічні Олександра Петракова виграють із різницею у два м’ячі. До речі, цей поєдинок буде показаний в Україні по ТБ у прямому ефірі.

Нагадаємо, збірна України не зуміла пробитися на ЧС-2022 з футболу, програвши у фіналі кваліфікації команді Вельсу (1:0). До речі, російські хакери атакували український стрімінговий сервіс під час трансляції цього матчу.