"Динамо" 1:0 "Штурм": відео голу в матчі Ліги чемпіонів

2142
Київське "Динамо"
Київське "Динамо". Фото ФК Динамо (Київ)

Кияни черговий домашній матч ЛЧ провели у Польщі

У середу, 3 серпня, київське "Динамо", яке вибило "Фенербахче" (1:2) з Ліги чемпіонів, продовжувало свій шлях у турнірі "домашнім" матчем зі "Штурмом".

"Телеграф" вів текстову трансляцію гри, яка завершилася з рахунком 1:0 на користь "Біло-синіх".

Статистика матчу Динамо – Штурм

Матч закінчено.

Три хвилини додано до гри.

88' — Буяльський не влучив у ворота після подачі з кутового.

84' — Караваєв хотів закрутити м'яч у ворота — неточно.

83' — Буяльський з лінії штрафного майданчика пробив повз ворота.

73' — Бєсєдін погрожував воротам гостей з другого поверху — повз ворота.

64' — Шапаренко з лінії штрафного майданчика пробив повз ворота.

60' — Сидорчук не влучив у рамку воріт.

54' — Бєсєдін із вбивчої позиції пробив у суперника.

52' — Кияни володіють м'ячем та проводять затяжні позиційні атаки.

Розпочався другий тайм!

Перший тайм завершено. Перерва.

37' — Кияни провели серію контратак, проте до ударів не дійшло.

28' — Гол! Караваєв забиває! Олександр ударом з льоту з меж штрафного майданчика вразив кут воріт гостей.

24' — Хейлунн з метрів 5 промазав по воротах — щастить "Динамо".

21' — Попов заробив попередження.

20' — Бущаніще! Кіпер "Динамо" рятує після пострілу Хейлунна впритул.

17' — Шапаренко невдало виконав штрафний — перший удар у грі від киян.

16' — Вютріх порушив правила поблизу свого штрафного майданчика — жовта картка.

16' — Перший удар у грі — Бущан впорався з пострілом Хірлендера та подальшим добиванням.

10' — Поки що команди відверто присипляють уболівальників, тільки пісні австрійських фанатів веселять глядачів на трибунах.

3' — "Штурм" почав із пресингу, кияни насилу перетинають центральну лінію.

Матч почався!

Незадовго до початку зустрічі стали відомі стартові склади команд.

Перша гра між командами відбудеться в Польщі, а 9 серпня на стадіоні "Грац-Лібенау" у Граці (Австрія) пройде матч-відповідь. Переможець 2-матчевого протистояння вийде до раунду плей-офф ЛЧ, у якому зіграє з переможцем протистояння "Бенфіка"/"Мідтьюлланн". Той, хто програє, опиниться в Лізі Європи (груповий етап).

Матч "Динамо" — "Штурм" покажуть в Україні у прямому ефірі. До речі, кияни є фаворитами першої гри.

Нагадаємо, на шляху до третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2022/23 київський клуб впорався з "Фенербахче" (0:0, 1:2). Турецькі вболівальники після першого виїзного голу "динамівців" почали скандувати: "володимир путін". Після критики фанатів у мережі у "Фенербахчі" відмовилися вибачатися перед Україною та вимагали вибачень від українського посла.