2723
"Динамо" — "Бенфіка"
"Динамо" — "Бенфіка". Фото ФК Динамо (Київ)

Кияни проводили домашній матч у Польщі

У середу, 17 серпня, київське "Динамо", яке успішно подолало 3-й кваліфікаційний раунд Ліги чемпіонів, грало перший матч раунду плей-офф ЛЧ проти "Бенфіки".

"Телеграф" вів текстовий онлайн зустрічі, яка завершилася з рахунком 0:2 на користь "Бенфіки".

Повний відеоогляд зустрічі (повне відео матчу доступне на megogo):

Стастистика матчу Динамо – Бенфіка

Матч закінчено.

3 хвилини до кінця гри

85' — Удар Ваната з метрів 7 заблокований.

83 — Рафа Сілва пробив трохи вище воріт.

82' — Влаходімос рятує після пострілу Караваєва.

76' — Араужу головою пробив після подачі з кутового — повз ворота.

67' — Караваєв з близької дистанції не зумів переграти Влаходімоса в ближньому бою.

62' — Вихованець "Динамо" та форвард "Бенфіки" Роман Яремчук виходить на поле. Він замінив Гонсалу Рамоша.

49' — Бущан рятує після удару Нереса.

Розпочався другий тайм.

Перший тайм закінчено, перерва.

40' — Андрієвський "заробив" жовту картку.

37' — Гол! Гонсалу Рамуш забиває. Циганков невдало віддав назад, у результаті три гравці "Бенфіки" вийшли на побачення з Бущаном.

34' — Циганков розрядив свою гармату здалеку — поряд зі штангою.

33' — У киян з'явилися проблеми — "Біло-сині" насилу виходять з оборони.

24' — Жоау Маріо пробив на техніку — поряд з "дев'яткою".

19' — Темп гри знизився, кияни намагаються пробити оборону гостей позиційними атаками. Футболісти "Бенфіки" використовують тактику дрібного фолу у захисті.

11' — Циганков ледь не зрівняв рахунок — з ударом українця впорався воротар.

9' — Гол! "Бенфіка" забиває! Захисник Жилберто блискучим ударом уразив верхній кут воріт Бущана.

8' — Бесєдін опинився в офсайді. Форвард встиг пробити, але не переграв воротаря із вбивчої позиції.

6' — Отаменді б'є здалеку — вище воріт.

3' — Гонсалу Рамуш завдав першого удару в матчі, зблизька, але з гострого кута.

2' — Португальці взяли м'яч під свій контроль, Попов жорстко грає, але без попередження.

Матч розпочався!

Незадовго до початку зустрічі стали відомі стартові склади команд.

Стартовий склад Динамо на матч із Бенфікою 17 серпня
Стартовий склад Бенфіки на матч із Динамо 17 серпня

Матч "Динамо" — "Бенфіка" через повномасштабне вторгнення рф в Україну відбудеться в польському місті Лодзь, де кияни грали всі інші домашні матчі відбору в ЛЧ сезону 2022/23. Переможець 2-матчевого протистояння у цій парі зіграє на груповій стадії головного єврокубку, а той, хто програє, виступатиме у групі Ліги Європи.

Зазначимо, гру "Динамо" — "Бенфіка" покажуть у прямому ефірі в Україні. До речі, кияни є аутсайдерами протистояння. Примітно, що минулого сезону "Біло-сині" грали з "Орлами" у групі ЛЧ: суха нічия у Києві (0:0) та поразка киян у Лісабоні (2:0).

Раніше повідомлялося, що на фронті загинув вихованець "Динамо".