Словенія — Україна: відео чвертьфіналу Чемпіонату світу з волейболу

3333
Збірна України з волейболу
Збірна України з волейболу. Фото Screenshot

Українці грали у гостях

У середу, 7 вересня, збірна України після впевненої перемоги над Нідерландами (3:0) вперше у своїй історії зіграла чвертьфіналі Чемпіонату світу з волейболу. Суперником нашої збірної була команда Словенії.

Повне відео гри доступне на YouTube-каналі "Суспільне Спорт". Поєдинок завершився перемогою Словенії з рахунком 3:1 (18:25, 26:24, 25:19, 25:23).

Матч 1/4 фіналу ЧС-2022 з волейболу серед чоловіків відбудеться у Любляні (Словенія), початок поєдинку – о 22:00 за київським часом. На кону зустрічі стоїть путівка до півфіналу турніру. Переможець матчу в 1/2 фіналу ЧС зіграє з переможцем протистояння Італія – Франція (7 вересня, початок – о 18:30 за київським часом).

Сетка плей-офф ЧМ-2022 по волейболу
Сітка плей-офф ЧС-2022 з волейболу

Напередодні у мережі з’явився невеликий сюжет про те, як збірна України вийшла до чвертьфіналу ЧС-2022.

Нагадаємо, на груповому етапі чемпіонату світу українці здобули 2 перемоги у 3 матчах. У першому турі українські волейболісти були розбиті Сербією (0:3), потім "Жовто-сині" обіграли Туніс (3:0), у 3-му турі українці впоралися з Пуерто-Рико (3:1).

Додамо, що цього року турнір мав проходити в росії, проте через повномасштабне вторгнення путінських військ в Україну Міжнародна федерація волейболу FIVB ухвалила рішення про перенесення місця проведення змагання, а також усунула збірну росії та віддала її місце Україні.