Ще один вогонь на ЧС-2022: Корея та Гана забили п’ять м’ячів

Гана святкує перемогу
Гана святкує перемогу. Фото twitter.com/FIFAWorldCup

Африканська збірна відсвяткувала перемогу у матчі

Ще один вогненний матч сьогодні побачили глядачі на чемпіонаті світу з футболу. Після 3:3 у матчі Камерун — Сербія, схожу перестрілку влаштували корейці та ганці. Ми вели онлайн-трансляцію матчу Південна Корея — Гана.

Стартовий натиск корейців був божевільним. Вони не вилазили зі штрафного майданчика суперника, за 20 хвилин подали сім кутових. І тут спрацювало футбольне правило: не забиваєш — ти забивають тобі.

Дві вилазки до воріт Кореї завершились двома голами. Спочатку Салісу скористався плутаниною біля воріт суперника і проштовхнув м’яч. А потім Кудус високо вистрибнув і забив гол.

Але корейців так просто не зламати. За три хвилини Чо Гю Сон зрівняв рахунок, забивши два голи головою після навісу з лівого флангу.

Проте останнє слово у матчі залишилося за Ганою. Кудус оформив дубль, замкнувши простріл.

Південна Корея — Гана — 2:3

Голи: Чо Гю Сон (58, 61) — Салісу (24), Кудус (34, 68)

Турнірна таблиця

Раніше ми писали, що компанія EA Sports передбачила Аргентині перемогу на ЧС-2022.

ЧС-2022 у Катарі завершиться 18 грудня. У нас на сайті доступні всі результати матчів, а також турнірне становище команд на груповій стадії.