Австралія — Данія 1:0: хроніка матчу ЧС-2022

Австралія крокує у плей-офф ЧС-2022

У середу, 30 листопада, відбулися чергові матчі третього туру групового етапу. У групі D у боротьбі за путівку до 1/8 фіналу зійшлися команди Австралії та Данії. Матч завершився мінімальною перемогою Австралії з рахунком 1:0. "Телеграф" вів онлайн-трансляцію зустрічі.

Австралія — Данія — 1:0

Матч закінчено!

90+6 хв. Корнеліус головою завдав удару після подачі зі стандарту — м'яч опустився на сітку воріт.

88 хв. Бах б'є з ходу — повз ворота.

77 хв. Райан забирає м'яч після удару Долберга.

60 хв. Гол! Метью Лекі забиває! Форвард розхитав оборону данців та пробив у нижній кут!

59 хв. Еріксен пробив зі штрафного — повз ворота.

48 хв. Ірвайн пробив з ходу з метрів 12-ти — вище воріт.

Розпочався перший тайм.

Перший тайм закінчено. Перерва.

41 хв. Дюк завдав удару-прострілу — Райан на місці.

29 хв. Еріксен пробив здалеку — поряд зі штангою.

20 хв. Складні хвилини для Австралії, данці тиснуть.

11 хв. Райан рятує після удару Єнсена.

3 мин. Макгри нанес первый удар в матче, Андерсен блокирует.

Матч розпочався!

Стартові склади:

Австралія: Райан, Дегенек, Суттар, Роулес, Бехіч, Ірвайн, Муй, Макгрі, Лекі, Гудвін, Дюк.

Данія: Шмейхель, Р. Крістенсен, Андерсен, А. Крістенсен, Мехле, Хейбьєрг, Йенсен, Сков Ольсен, Еріксен, Ліндстрем, Брейтуейт.

Австралія

Розпочали мундіаль австралійці з розгромної поразки від чинних чемпіонів світу французів — 1:4.

А згодом була мінімальна перемога над Тунісом.

Данія

У першому турі данці завершили матч із Тунісом без голів.

А другий матч на ЧС-2022 програли Франції.

Турнірне становище

Перемога гарантує Австралії вихід до 1/8 фіналу. За інших результатів у поєдинку командам доведеться дивитися, чим завершиться протистояння Франції та Тунісу.

Історія зустрічей

Чотири рази грали команди між собою. І одного разу це було на світовій першості.

• 2018. Данія — Австралія — 1:1 (ЧС)
  • 2012. Данія — Австралія — 2:0 (ТМ)
  • 2010. Австралія — Данія — 1:0 (ТМ)
  • 2007. Австралія — Данія — 1:3 (ТМ)

Хто фаворит

У букмекерських конторах очевидні фаворити зустрічі європейці. Котирування на перемогу Данії – 1,52, на нічию – 4,50, на перемогу Австралії – 6,50.

Де дивитись

На території України поєдинок ЧС-2022 у прямій трансляції буде показано на платформі Megogo.

Раніше ми писали, що головний тренер збірної Австралії не взяв свого зятя на ЧС-2022.

А Мітчелл Дюк відсвяткував гол у ворота Тунісу разом із своїм сином.

ЧС-2022 у Катарі завершиться 18 грудня. У нас на сайті доступні всі результати матчів, а також турнірне становище команд на груповій стадії.