57957
Англія — ​​Україна
Англія — ​​Україна. Фото twitter.com/England

Національна команда провела свій перший матч року

У неділю, 26 березня, збірна України гостьовим матчем з Англією розпочала свій шлях у кваліфікації на чемпіонат Європи-2024.

"Телеграф" провів текстову трансляцію зустрічі, яка завершилася переконливою перемогою англійців із рахунком 2:0.

Англія — ​​Україна — 2:0

Статистика матчу Англія – Україна

Матч закінчено.

90+2 хв. Трубін відбиває перед собою після пострілу Гріліша, Коноплянка виносить м'яч подалі.

90+1 хв. Магуайр потужно пробив з "другого поверху" — трохи вище за поперечину.

90 хв. Ротань випускає Коноплянку.

87 хв. Знову Трубін! Анатолій рятує після удару головою від Магуайра.

87 хв. Трубін рятує після удару Галахера з кількох метрів.

78 хв. Англія перебудувалась і змінила тактику, англійці намагаються пробити оборону України за рахунок далеких закидів.

71 хв. Сака потужно пробив після розіграшу стандарту — дуже неточно.

69 хв. Маліновський збив Саку поблизу свого штрафного майданчика — жовта картка для українця.

67 хв. Господарі помітно знизили темп, і тепер Жовто-синім набагато легше.

60 хв. Англійці віддали м'яч українцям на кілька хвилин, Мудрик втратив його у простій ситуації.

58 хв. Щастить Жовто-синім. Простріл від Сака завершився нічим.

51 хв. Меддісон пальнув вище воріт з метрів 15-ти.

49 хв. На виніс грають українці.

Розпочався другий тайм.

Статистика першого тайму матчу Англія – Україна

Перший тайм закінчено. Перерва.

42 хв. Трубін рятує після гарматного пострілу Кейна з метрів 13-и.

40 хв. Гол! Сака забиває! Букайо ударом з-за меж штрафного майданчика відправив "снаряд" прямо в "дев'ятку".

37 хв. Гол! Кейн забиває! Сака навісив з правого флангу, а Гаррі ударом з льоту розстріляв ворота Трубіна.

36 хв. Англійці завдали трьох ударів за короткий проміжок часу — тричі наші захисники блокували

34 хв. Меддісон повалив Караваєва і пробив головою прямо в Трубіна — рефері зафіксував фол в атаці.

33 хв. Яремчук потрапив у офсайд, а Мудрик виходив фактично віч-на-віч…

30 хв. Кейн опинився в офсайді. Гаррі з кількох метрів пробив вище воріт після дотепного розіграшу стандарту.

28 хв. Тиск англійців посилюється, господарі повністю контролюють м'яч.

22 хв. Маліновський з-за меж штрафного майданчика пальнув у Мудрика.

20 хв. Кейн пробив головою — Трубін на місці.

18 хв. Трубін невдало зіграв на виході, після чого в нього врізався англійський форвард. Анатолію знадобилося кілька хвилин, щоб прийти до тями.

15 хв. Яремчук не реалізував вихід віч-на-віч – рефері пізніше зафіксував офсайд.

13 хв. Жодної паніки у Жовто-синіх, пресинг англійців поки не працює.

8 хв. Кейн упав у нашому штрафному — нідерландський рефері Сердар Гезюбююк мовчить.

5 хв. Судаков завдав першого удару в матчі — жодної загрози воротам господарів.

1 хв. Маліновському дісталося у боротьбі, українцю надають медичну допомогу.

Матч розпочався!

Матч Англія — Україна відбудеться у Лондоні на легендарній арені "Уемблі". Це стане дев’ятою зустріччю між командами в історії та сьомою — офіційною.

Стартові склади команд:

Англія: Пікфорд, Вокер, Стоунз, Магвайр, Чілвелл, Райс, Хендерсон, Беллінгем, Меддісон, Сака, Кейн

Україна: Трубін, Караваєв, Сваток, Матвієнко, Миколенко, Степаненко, Зінченко, Судаков, Маліновський, Мудрик, Яремчук

Команди зіграють між собою в основних кольорах. Англія – у білому, а Україна – у жовтому.

Збірна України проведе свій перший офіційний поєдинок у 2023 році. Водночас англійці вже стартували у кваліфікації ЧЄ-2024, здобувши історичну перемогу над Італією (2:1). Родоначальники футболу вперше перемогли "Адзуррі" на виїзді!

Відеоогляд матчу Італія — Англія

Українці, у свою чергу, провели секретний матч проти другої команди "Брентфорда" – перемога Жовто-синіх з рахунком 2:0.

Відеоогляд матчу "Брентфорд" — Україна.

Англія та Україна провели вісім матчів один з одним, 5 з яких завершилися перемогою Трьох Левів, двічі було зафіксовано нічию і лише раз Жовто-сині тріумфували. Востаннє команди зустрічалися між собою у чвертьфіналі Євро-2020. Тоді англійці завдали нашій команді нищівної поразки з рахунком 4:0.

Де дивитись матч

У прямому ефірі в Україні матч головної команди країни проти Англії покаже медіасервіс MEGOGO, а також регіональні канали "Суспільного" ("Суспільне Київ", "Суспільне Черкаси" та ін.).

Хто фаворит матчу

На думку букмекерів, наша команда є безнадійним аутсайдером зустрічі. Котирування на матч: перемога Англії – 1,34, нічия – 5,40, перемога України – 10,50.

Нагадаємо, наша команда за підсумками жеребкування відбору на Євро-2024 потрапила до групи С, де зіграє проти Англії, Італії, Мальти та Північної Македонії. З групи вийдуть лише дві найкращі команди.

Раніше повідомлялося, що до головної команди країни повернувся Євген Коноплянка, який відразу почав жартувати над молодими футболістами.