1042
Едегор забив два голи
Едегор забив два голи. Фото twitter.com/Arsenal

Лондонське дербі пройшло на стадіоні Канонірів

У вівторок, 2 травня, в рамках 34-го туру чемпіонату Англії сезону 2022/23 у Лондоні відбувся суперматч "Арсенал" — "Челсі". У попередньому турі Каноніри фактично втратили шанси на чемпіонство, програвши важливий матч "Ман Сіті".

"Телеграф" провів онлайн-трансляцію матч "Арсенал" — "Челсі". Зустріч відбулася на стадіоні "Емірейтс".

"Арсенал" — "Челсі" — 3:1

Фінальний свисток! "Арсенал" повернув собі лідерство в АПЛ!

90+5 хв. Галлахер отримав попередження

90+1 хв. Арбітр додав п'ять хвилин до основного часу

86 хв. Заміна ще й в "Челсі": Чалоба змінює Фофана

85 хв. Габріел отримав травму і не може продовжити гру — захисника господарів змінив Холдінг. Також Партей вийшов у "Канонірів" замість Жоржиньо

84 хв. Кепа рятує "Челсі" після атаки "Арсенала"

80 хв. Ковачічу арбітр показав жовту картку за грубий фол

79 хв. Заміна в "Челсі": Зієш вийшов замість Мадуеке

78 хв. Нельсон отримав попередження за фол на Галлахері

74 хв. А ось інший українець Зінченко залишає поле. Його та Сака змінюють партнери по "Арсеналу" Тірні та Нельсон

71 хв. Український півзахисник Михайло Мудрик з'являється на полі в складі "Челсі". Разом із Галлахером вони замінили Стерлінга та Фернандеса

65 хв. "Челсі" скорочує рахунок! Мадуеке після передачі від Ковачіча транзитом від стійки забиває гол!

63 хв. Гостра контратака вдалася гостям, але у стадії завершення Канте зробив невдалу передачу

59 хв. Заміна в "Арсенала": Троссар іде, Мартінеллі виходить

57 хв. Сака пробивав з-за меж штрафного — поряд зі стійкою пролетів м'яч!

54 хв. Ще один момент був у господарів після удару Жезуса! Назріває ще один гол у ворота гостей

51 хв. Ледь 4-й м'яч не опинився у воротах "Челсі", проте Тіаго Сілва холоднокровно вибив снаряд з лінії!

49 хв. Жезус небезпечно проривався до воріт "Челсі", але його збив Аспілікуета і залишився без картки

46 хв. Заміна в "Челсі": Обамеянга змінює Гаверц

Матч відновився!

Перерва!

45+1 хв. Арбітр додав 2 хвилини до першого тайму

43 хв. Гості спробували провести атаку, але в підсумку Обамеянгу не вдалося обробити м'яч у чужому штрафному майданчику

39 хв. З такою грою і результатами "Челсі" всерйоз ризикує опинитися в боротьбі за виживання в Прем'єр-лізі

34 хв. 3:0! Жезус забиває третій м'яч! Бразилець успішно зіграв на добиванні — "Челсі" посипався

31 хв. Едегор робить дубль! 2:0! Норвежець знову відгукнувся на простріл з лівого флангу, але тепер уже замикав його з центру штрафного майданчика суперника.

27 хв. М'яч влучив у руку гравцеві гостей і його штрафному майданчику, але арбітр не побачив пенальті

25 хв. Раптом "Челсі" вдалося створити момент, коли Чілвелл вибіг зліва на ударну позицію, але Рамсдейл врятував "Арсенал"!

23 хв. Гості намагаються намацати свою гру, але поки що їм вдається володіти м'ячем лише в центрі поля

18 хв. Едегор виводить "Арсенал" уперед! Після передачі з лівого флангу Едегор з лівої поклав м'яч під поперечину!

15 хв. Кепа знову на місці після удару по воротах "Челсі"! "Каноніри" не послаблюють тиск на чужі ворота

12 хв. Гості майже не виходять зі своєї половині поля на початку гри

8 хв. "Арсенал" контролює хід гри, але "Челсі" компактно обороняється практично всією командою

5 хв. Кепа виручає партнерів після чергової атаки господарів поля

1 хв. Вже на першій хвилині в штрафному майданчику "Челсі" виникла пожежа, але зрештою гості її погасили

Матч розпочався!

В основі "Челсі" зіграє колишній нападник "Арсеналу" П'єр-Емерік Обамеянг:

Гравці "Арсеналу" були замислені на розминці перед грою:

Стартові склади команд:

"Арсенал": Рамсдейл — Вайт, Ківьор, Габріел, Зінченко — Едегор, Жоржиньйо, Джака — Сака, Жезус, Троссар

"Челсі": Кепа — Аспілікуета, Фофана, Тіаго Сілва, Чілвелл — Канте, Фернандес, Ковачіч — Мадуеке, Обамеянг, Стерлінг

Команди останнім часом не вражають результатами. Пушкарі розгубили весь свій гандикап перед "Ман Сіті" у битві за чемпіонство, а Пенсіонери й зовсім не можуть здобути перемогу у 8 останніх матчах, а їх серія поразок налічує вже 5 ігор… Родзинкою протистояння може стати дуель українців Олександра Зінченка та Михайла Мудрика, щоправда, не факт, що вони обидва зіграють у цьому поєдинку.

У першому колі АПЛ "Арсенал" здобув мінімальну перемогу над Синіми з рахунком 1:0.

Матч "Арсенал" — "Челсі" буде показаний у прямому ефірі в Україні, а букмекери напередодні гри назвали фаворита поєдинку.

Нагадаємо, "Челсі" не зумів подолати бар’єр 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, двічі поступившись іспанському "Реалу".