"Інтер" – "Мілан": хроніка півфіналу Ліги чемпіонів

1627
"Інтер" - "Мілан"
"Інтер" - "Мілан". Фото twitter.com/ChampionsLeague

Фіналіст визначився в Мілані

У вівторок, 16 травня, в рамках 1/2 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА відбулося міланське дербі. У першій грі Нерадзуррі перемогли Россонері з рахунком 2:0.

"Телеграф" провів текстову онлайн-трансляцію матчу "Інтер" — "Мілан". Гра відбулася в Мілані на стадіоні "Джузеппе Меацца".

"Мілан" — "Інтер" — 0:1

Фінальний свисток! "Інтер" у фіналі Ліги чемпіонів!

90+2 хв. Лукаку пробивав в межах штрафного майданчику — Меньян був на місці

90+1 хв. Арбітр додав три хвилини

87 хв. "Мілан" намагається атакувати, але, здається, і сам собі не вірить

84 хв. Останні заміни в "Інтера": Гальярдіні та Корреа виходять замість Барелли та Мартінеса

82 хв. Ще три попередження для гравців обох команд — їх отримали Крунич, Томорі та Мартінес

79 хв. Тоналі та Барелла отримали жовті картки

78 хв. Чудовий сейв робить Меньян після удару Мартінеса!

76 хв. Запізнілі заміни в "Мілана": Орігі та Салемакерс змінюють Діаса та Мессіаса

74 хв. Мартінес забиває і, здається, добиває "Мілан"! Аргентинцю, який з кута воротарського пробиває точно в лівий ближній кут, асистував Лукаку

72 хв. Заміна футболки в Жиру — її порвали в одній з атак "Мілана"

71 хв. Лукаку намагався втекти від одразу двох опонентів в контратаці, проте в нього все ж відібрали м'яч

69 хв. Небезпечну скидку зробив Леау, але його партнер не встиг дістатися до м'яча, який опинився в руках Онани

66 хв. Дві заміни від "Інтера": Лукаку та Госенс міняють Джеко та Дімарко

64 хв. Заміна в "Мілана": замість Тіау на полі з'являється Калюлю

59 хв. "Інтер" перейшов на гру другим номером, але з успішними контратаками поки не виходить

56 хв. Тьяу сфолив в центрі поля, за що отримав жовту картку

54 хв. "Россонері", яким потрібно відіграватися, поки що не вдаються атаки

50 хв. "Мілан" спробував провести атаку, але його завершальні передачі не знаходять адресату

47 хв. Дімарко спробував вразити ворота суперника, але суперник став на шляху м'яча

Гра відновилася!

Перерва!

45 хв. Три хвилини арбітр додав до першого тайму

43 хв. Так і є: хорват виходить на поле замість вірменина в складі "Інтера"

42 хв. Пошкодився Мхітарян, якого може змінити Брозович

39 хв. А тепер уже Меньян рятує "Мілан" після удару і рикошету від Джеко!

38 хв. Леау ледь не забиває у ворота "Інтера"! Після чудової індивідуальної гри він пробив біля самої правої стійки!

37 хв. Примітно, що незважаючи на візуально більшу гостроту в атаці, в "Інтера" поки що жодного удару в площину воріт

33 хв. Зазвичай в ці хвилини, коли м'яч знаходиться в "Мілана", його гравці не знають, що з ним робити в атаці

30 хв. "Россонері" притиснулися до своїх воріт, поки "нерадзуррі" активно наступають

26 хв. "Інтер" тисне на "Мілан", але номінальні гості непогано захищаються

23 хв. Після відмінної контратаки Мхітарян пробив вище воріт

18 хв. "Інтер" організувався і тепер залишає небагато вільних зон для атак суперника

15 хв. Гра проходить на зустрічних курсах і не може не подобатися

12 хв. Який момент змарнував Діас! Після передачі зліва він з вигідної позиції пробив слабо і в руки Онани!

11 хв. Небезпечно у штрафному майданчику "Мілана": після помилки воротаря суперника Жиру скинув м'яч ближче до порожніх воріт, але там захисники "Інтера" розрядили обстановку

8 хв. Відповідь "Інтера": Барелла пробив з-за меж штрафного майданчику — також вище

5 хв. Тим не менш, Ернандесу вдалося непогано пробити здалеку, і м'яч пройшов трошки вище поперечини

3 хв. Якщо хтось очікував стартового штурму від "Мілана", його не сталося. Поки що "Інтер" впевнено контролює хід гри

Матч розпочався!

Команди вже вийшли на поле і слухають гімн Ліги чемпіонів.

Так ефектно "Інтер" прибув на матч:

Стартові склади команд:

"Інтер": Онана — Дарміан, Ачербі, Бастоні — Думфріс, Барелла, Чалханоглу, Мхітарян, Ді Марко — Мартінес, Джеко

"Мілан": Меньян — Калабрія, Тьяу, Томорі, Ернандес — Тоналі, Крунич — Мессіас, Діас, Леау — Жиру

Обидві команди підходять до поєдинку у різному настрої. "Інтер" переміг "Сассуоло" (4:2) і увірвався до топ-3 Серії А, а "Мілан" сенсаційно поступився "Спеції" (0:2), погіршивши своє становище у боротьбі за місце у ЛЧ 2023/24. "Россонері" опустилися на 5 місце у турнірній таблиці за три тури до закінчення першості. Тепер їм потрібно розраховувати або на осічку конкурентів, або на перемогу в ЛЧ, хоча після першого матчу в це важко повірити.

Відеоогляд першого матчу "Мілан" — "Інтер"

Букмекери також не на боці "Мілана". До речі, гру-відповідь можна буде подивитися по ТБ в Україні.

В іншому півфіналі ЛЧ зустрінуться іспанський "Реал" та англійський "Манчестер Сіті". Вони свій матч 1/2 фіналу проведуть у середу, 17 травня.

Нагадаємо, у чвертьфіналі Ліги чемпіонів "Інтер" переграв "Бенфіку", а "Мілан" вибив із турніру "Наполі".