"Арсенал" — "Ман Сіті": хроніка матчу АПЛ

8298
"Арсенал" — "Ман Сіті"
"Арсенал" — "Ман Сіті". Фото twitter.com/ManCity

Центральна гра ігрового тижня пройшла у Лондоні

У неділю, 8 жовтня, "Арсенал" Олександра Зінченка зіграв проти "Ман Сіті" у рамках центрального матчу 8-го туру чемпіонату Англії сезону 2023/24.

"Телеграф" провів текстову онлайн-трансляцію зустрічі. Поєдинок завершився мінімальною перемогою "Арсеналу" з рахунком 1:0.

"Арсенал" — "Ман Сіті" — 1:0

Матч закінчено!

4 хвилини додано до гри.

86' — Гол! Мартінеллі забиває!

75' — Едегор пробив здалеку — вище воріт.

72' — МС контролює м'яч, але до ударів справа не доходить, Каноніри грають на відбій.

56' — Гравець МС Ріко Льюїс забив гол, але зробив це після свистка.

51' — Едерсон спіймав м'яч після пострілу Мартінеллі.

50' — Едегор пробив із меж штрафного майданчика — вище воріт.

Розпочався другий тайм.

Перший тайм закінчено. Перерва.

38' — Зінченко двічі пробив здалеку — обидва рази у блок.

34' — Альварес пробив здалеку — вище воріт.

27' — Нкетіа завдав удару з меж штрафного майданчика — повз ворота.

26' — Жезус пробив у штангу, правда, перед цим бразилець сфолив на Фодені.

17' — Рая ледь не помилився, вибиваючи м'яч, після відскоку від Альвареса круглий ледь не залетів у ворота Канонірів.

17' — Рая спіймав м'яч після навісу з правого флангу.

8' — Гвардіол заблокував удар Жезуса з гострого кута.

4' — Райс вибиває м'яч з лінії воріт після удару Гвардіола.

2' – клуби почали досить обережно, ціна помилка – дуже висока.

Матч розпочався!

Незадовго до початку гри стали відомі стартові склади команд.

"Арсенал": Рая, Вайт, Саліба, Габріел, Зінченко, Райс, Жоржиньйо, Едегор, Троссар, Жезус, Нкетіа.

"Манчестер Сіті": Едерсон, Вокер, Діаш, Аке, Гвардіол, Ковачіч, Льюїс, Бернарду Сілва, Фоден, Альварес, Голанд.

Матч "Арсенал" — "Ман Сіті" відбудеться в Лондоні на стадіоні "Емірейтс", початок зустрічі — о 18:30 за київським часом. На цей час обидві команди йдуть серед лідерів АПЛ, їх розділяє лише 1 очко. Додамо, що матч несе принципове значення, адже саме Сіті минулого сезону не дав Канонірам виграти АПЛ, хоча Пушкарі довгий час лідирували у першості. Окрім того, захисник збірної України Зінченко зіграє проти свого колишнього клубу.

Гру "Арсенал" — МС покажуть в Україні в прямому ефірі. До речі, букмекери не зуміли виділити явного фаворита в даному протистоянні, хоча трохи більше шансів на успіх мають гості.

Нагадаємо, у 7-му турі чемпіонату Англії "Ман Сіті" сенсаційно програв "Вулвергемптону" (1:2), а "Арсенал" розгромив "Борнмут" (4:0). Додамо, що у сьомому турі АПЛ український вінгер "Челсі" Михайло Мудрик забив свій перший гол в офіційному матчі за лондонців.