1876
"Челсі" — "Ман Сіті"
"Челсі" — "Ман Сіті". Фото twitter.com/ChelseaFC, twitter.com/ManCity

Два роки тому команди грали у фіналі Ліги чемпіонів

У неділю, 12 листопада, "Челсі" Михайла Мудрика приймав грізний "Манчестер Сіті" у рамках матчу 12 туру чемпіонату Англії сезону 2023/24. Напередодні Містяни зіграли з "Янг Бойз" (3:0) у четвертому турі Ліги чемпіонів УЄФА.

"Телеграф" провів текстову онлайн-траснляцію матчу "Челсі" — МС. Гра завершилася гольовою нічиєю з рахунком 4:4.

"Челсі" — "Манчестер Сіті" — 4:4

Матч закінчено!

90+5' — Гол! Палмер зрівняв рахунок.

90+2' — Пенальті! Діаш збив форварда "Челсі" у своєму штрафному майданчику.

8 хвилин додано до матчу.

86' — Гол! Родрі забиває!

75' — Гюсто не реалізував вихід віч-на-віч.

67' — Гол! Джексон забиває!

64' — Мудрик виходить на поле!

61' — Санчес у грі після удару Фодена.

58' — Жеремі Доку пробив прямо в ноги Санчесу.

52' — Санчес упіймав м'яч після удару Альвареса.

47' — Гол! Холанд робить дубль.

Розпочався другий тайм.

Перший тайм закінчено. Перерва.

45+1' — Гол! Аканджи забиває.

42' — Санчес робить сейв після удару Холанда.

37' — Гол! Стерлінг забиває!

35' — Фоден ледь не закрутив м'яч у "дев'ятку".

32' — Холанд міг робити дубль, але промазав по воротах із гострого кута.

29' — Гол! Тьяго Сілва забиває!

28' — Едерсон рятує МС після удару Джеймса зі штрафного.

25' — Гол! Холанд забиває.

24' — Пенальті! Кукурелья сфолив на Холанді у своєму штрафному майданчику.

19' — Едерсон на місці після удару Галахера.

16' — Гвардіол завдав удару головою після подачі з кутового — Санчес на місці.

12' — Постріл Палмера заблоковано.

4' — Господарі грають активніше, але чи вистачить їх на всю гру.

Матч розпочався!

Стартові склади команд:

"Челсі": Санчес, Кукурелья, Колвілл, Сілва, Джеймс, Енцо Фернандес, Кайседо, Галлахер, Палмер, Стерлінг, Джейсон.

"Манчестер Сіті": Едерсон, Вокер, Діаш, Аканджи, Гвардіол, Родрі, Бернарду, Альварес, Доку, Фоден, Холланд.

У сезоні 2020/21 "Челсі" та "Ман Сіті" зустрічалися у фіналі Ліги чемпіонів, визначаючи найкращу команду Європи. Тоді лондонський клуб здобув перемогу з рахунком 1:0. З того часу багато що змінилося — Городяни стали гегемоном європейського футболу, а ось Сині перетворилися на середняка АПЛ. Проте це дербі несе принциповий характер навіть попри турнірне становище команд. На цей час МС (27 очок) лідирує у лізі, а "Челсі" (15 очок) йде 10-м.

Гра "Челсі" — "Ман Сіті" відбудеться в Лондоні на стадіоні "Стемфорд Брідж". В Україні цей поєдинок покажуть у прямому ефірі і по ТБ, і у мережі. Додамо, що букмекери не вірять у команду Мудрика.

Раніше повідомлялося, що Мудрик набрав хід в Англії. Михайло нещодавно забив, мабуть, свій найкращий гол у кар’єрі.