"Лейпциг" 1:4 "Шахтар": відео матчу Ліги чемпіонів

2823
РБ "Лейпциг" — "Шахтар"
РБ "Лейпциг" — "Шахтар". Фото ФК Шахтар

"Шахтар" стартував в єврокубку у Німеччині

У вівторок, 6 вересня, донецький "Шахтар" розпочав свій шлях на груповій стадії Ліги чемпіонів УЄФА гостьовим матчем проти РБ "Лейпциг".

"Телеграф" вів текстову трансляцію гри, яка завершилася сенсаційною перемогою "Гірників" з рахунком 1:4.

Відеоогляд зустрічі (повне відео матчу доступне на megogo).

Статистика матчу Лейпциг - Шахтар

Матч завершено!

85' — Гол! Шахтар забиває! Лассіна Траоре робить рахунок розгромним.

76' — Гол! Михайло Мудрик забиває!

70' — Орбан завдав удару головою — вище воріт.

60' — Трубін отримав попередження за затягування часу.

58' — Гол! "Шахтар" знову попереду! Мар'ян Швед забиває!

57' — Гол! Мохамед Сімакан зрівняв рахунок!

54' — Лаймер пробив головою — повз ворота!

54' — Собослаї загрожував зі стандарту — поряд із перекладиною.

50' — Собослаї б'є повз ворота.

50' — Конопля заробив 1 жовту картку в матчі.

Другий тайм розпочався!

Перший тайм закінчено. Перерва.

40' — Донеччани захищаються, а "Лейпциг" атакує поки що досить стандартно, використовуючи навіси та закидання.

33' — "Гірники" просто тримають м'яч по можливості.

26' — Німці тиснуть, "Гірники" у повному складі обороняються.

16' — Гол! Неймовірно! "Шахтар" забиває супергол. Воротар господарів подарував м'яч Мар'яну Шведу, а українець у дотик забив у порожні ворота.

12' — Нкунку з метрів 8 пробив у дотик — Трубін упіймав м'яч.

11' — Вернер небезпечно прострілив з лівого флангу, Трубін помиляється, але без наслідків.

10' — Досить спокійно розпочався поєдинок, команди поки що не включають швидкості.

3' — Вернер з гострого кута пробив дуже неточно.

Матч розпочався!

Стартовий склад Шахтаря на матч із РБ Лейпциг
Стартовий склад РБ Лейпциг на матч із Шахтарем

Ліга чемпіонів покаже справжній рівень донецького клубу, який втратив низку провідних гравців у міжсезоння через війну в Україні. У чемпіонаті України "Гірники" поки що не блищать, і кожен матч підопічним Ігора Йовічевича дається дуже важко. РБ "Лейпциг" зі скрипом стартував у Бундеслізі й борсається в середині турнірної таблиці німецької першості.

Матч 1-го туру Ліги чемпіонів у групі F РБ "Лейпциг" — "Шахтар" відбудеться на "РБ Арені" у Лейпцигу (Німеччина). Поєдинок можна буде подивитися у прямому ефірі в Україні. Донеччани є безнадійними аутсайдерами зустрічі. За підсумками жеребкування ЛЧ "Гірники" також зіграють у групі з "Селтіком" та "Реалом".

Раніше повідомлялося, що "Шахтар" стартував у чемпіонаті України з нічиєї.