Туніс — Франція - 1:0: хроніка матчу ЧС-2022

1587
Туніс — Франція - 1:0: хроніка матчу ЧС-2022 Новина оновлена 30 листопада 2022, 17:11

Чемпіони світу програють, але йдуть далі

На чемпіонаті світу з футболу зіграно матч третього туру групового етапу у групі D. Зустрічалися збірні Тунісу та Франції. Африканцям обов'язково треба було перемагати, тоді мали шанс вийти з групи. І Тунісу вдавалося виграти у чинних чемпіонів світу.

Туніс — Франція — 1:0

Турнірна таблиця

Кінець матчу!

90+8 хв. ГОЛ! Грізманн зрівнює рахунок, але після відеоповтору рефері не зараховує взяття воріт.

90 хв. Вісім хвилин компенсував рефері.

88 хв. Шанс зрівняти рахунок був у Мбаппе, проте його удар парирував Дамен.

82 хв. Гарного удару завдав Дембеле, але надійно у рамці воріт зіграв гокіпер Тунісу.

69 хв. Після розіграшу кутового Жебалі пробив повз ворота.

58 хв. ГОЛ! Туніс виходить уперед. Після сольного проходу Хазрі пробив у нижній кут воріт.

53 хв. Лайдуні мав хороший шанс відкрити рахунок, але з меж штрафного майданчика пробив вище воріт.

Другий тайм!

Перерва!

45 хв. Усього дві хвилини компенсував рефері.

35 хв. Манданда у грі після крученого удару Хазрі.

28 хв. Кешрід отримує жовту картку за грубий фол.

25 хв. Коман отримав м'яч у штрафному майданчику, але вкрай не точно вдарив.

13 хв. Хазрі увірвався до штрафного майданчика і впав, вимагаючи пенальті. Суддя не побачив там порушення правил.

8 хв. Гол забиває Гандрі після подачі зі штафного. Але взяття воріт скасовано через офсайд.

6 хв. Дамен вчасно виходить із воріт і перериває розрізний пас у штрафний майданчик Тунісу.

Матч розпочався!

Стартові склади

Туніс: Дамен, Тальбі, Гандрі, Мерія, Малул, Лайдуні, Скірі, Кечріда, Бен Ромдане, Слімане, Хазрі.

Франція: Манданда, Дісасі, Варан, Конате, Фофана, Камавінга, Тчуамені, Гендузі, Верету, Коман, Коло Муані.

Туніс

Команда Тунісу розпочала світову першість із нічиї зі збірною Данії — 0:0.

А у другому турі африканці поступилися Австралії — 0:1.

Франція

Чинні чемпіони світу у стартовому матчі розгромили австралійців — 4:1.

А у другому турі обіграли Данію – 2:1.

Турнірне становище

Франція достроково вийшла до 1/8 фіналу. Тунісу для виходу в плей-офф потрібно:

а) перемога над Францією та нічия у матчі Австралія — Данія;

б) перемога над Францією та перемога Данії над Австралією — але з кращою різницею м’ячів, ніж у паралельному матчі.

Історія зустрічей

Чотири рази збірні зіграли між собою у товариських матчах.

• 2010. Туніс — Франція — 1:1
  • 2008. Франція — Туніс — 3:1
  • 2002. Туніс — Франція — 1:1
  • 1978. Франція — Туніс — 2:0

Хто фаворит

І хоча французам у цьому матчі нічого не потрібно, саме чемпіони світу є явними фаворитами зустрічі. Котирування на перемогу Франції – 1,47, на нічию – 4,40, на перемогу Тунісу – 8,00.

Де дивитись

На території України поєдинок ЧС-2022 у прямій трансляції показуватимуть регіональні канали "Суспільного", сайт "Суспільне Спорт", а також платформа Megogo.

Раніше ми писали, що дочка Дональда Трампа сфотографувалася із героєм матчу Франція – Данія.

А Мітчелл Дюк відсвяткував гол у ворота Тунісу разом із своїм сином.

ЧС-2022 у Катарі завершиться 18 грудня. У нас на сайті доступні всі результати матчів, а також турнірне становище команд на груповій стадії.