Канада — Марокко - 1:2: хроніка матчу ЧС-2022

Читати російською

Африканці вийшли у плей-офф мундіалю

На чемпіонаті світу з футболу 1 грудня було зіграно матч третього туру у групі F. Зустрічалися збірні Канади та Марокко. Щоб не залежати від паралельного матчу, марокканцям потрібно було перемагати, тоді вони виходили до 1/8 фіналу. Зі своїм завданням команда повністю впоралася.

Канада — Марокко — 1:2

Турнірна таблиця

Кінець матчу!

90 хв. Ще чотири хвилини гратимуть команди.

72 хв. Поперечина! Який момент у Канади. Після навісу з кутового Гатчінсон пробив головою, м'яч влучив у перекладину, опустився на лінію воріт і підскочив просто на Джонсона, який головою пробив вище воріт.

70 хв. Канада мала перспективний штрафний, але оборона виграла верхову боротьбу.

58 хв. Девіс після прострілу підставив ногу і м'яч мало не влетів у ворота.

55 хв. Свистять трибуни. Команди взагалі не грають, а ходять полем.

Другий тайм!

Перерва!

45 хв. Ще п'ять хвилин гратимуть команди.

41 хв. ГОЛ! Марокканець Агерт переривав передачу та відправив м'яч у власні ворота.

26 хв. Осоріо отримує жовту картку за грубу гру.

23 хв. ГОЛ! Несірі забіг в штрафний майданчик і точно пробив у правий нижній кут воріт.

16 хв. Гарний удар Зієша, але м'яч пролетів повз ворота.

7 хв. Гойлетт отримує жовту картку за підніжку.

4 хв. ГОЛ! Після помилки канадського голкіпера Зієш спокійно забиває м'яч у порожні ворота.

Матч розпочався!

Стартові склади

Канада: Борян, Міллер, Віторія, Джонстон, Осоріо, Кає, Гойлетт, Адекугбе, Девіс, Ларін, Бюкенен.

Марокко: Боно, Мазраві, Се, Агерт, Хакімі, Амрабат, Сабірі, Унахі, Буфаль, Зієш, Несірі.

Канада

У першому турі канадці мінімально поступилися Бельгії — 0:1. При цьому не забили пенальті.

А ось другий поєдинок на ЧС-2022 проти Хорватії провалили – 1:4. Перед грою хорватські ЗМІ опублікували фото голого тренера кандців Джона Хердмана.

Марокко

Африканці на старті мундіалю зіграли внічию зі срібними призерами ЧС-2018 хорватами — 0:0.

А потім була сенсаційна перемога над Бельгією – 2:0.

Турнірне становище

У цій групі перед останнім туром багато варіантів. Найпростіший для Марокко – обіграти Канаду, тоді вони виходять до 1/8 фіналу. Навіть нічия їх може влаштувати у паралельному матчі, тоді головне не програти канадцям із різницею у три м’ячі.

Історія зустрічей

Збірні провели між собою три товариські матчі.

• 2016. Марокко — Канада — 4:0
  • 1994. Канада — Марокко — 1:1
  • 1984. Марокко — Канада — 3:2

Хто фаворит

У букмекерських конторах виставили такі котирування на цей матч: перемога Канади – 3,65, нічия – 3,35, перемога Марокко – 2,15.

Де дивитись

На території України поєдинок ЧС-2022 у прямій трансляції показуватимуть регіональні канали "Суспільного", сайт "Суспільне Спорт", а також платформа Megogo.

Раніше ми писали, що збірна Сербії спровокувала міжнародний скандал на чемпіонаті світу. А все через прапор, який серби повісили у себе в роздягальні.

ЧС-2022 у Катарі завершиться 18 грудня. У нас на сайті доступні всі результати матчів, а також турнірне становище команд на груповій стадії.