"Мілан" — "Інтер": хроніка півфіналу Ліги чемпіонів

2505
Мхітарян забив другий м'яч "Інтера"
Мхітарян забив другий м'яч "Інтера". Фото twitter.com/ChampionsLeague

Фіналіст Ліги чемпіонів визначається в Мілані

У середу, 10 травня, в рамках першого півфінального матчу Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2022/23 відбулося дербі Мілана. Напередодні суперкомп’ютер назвав фаворита 1/2 фіналу ЛЧ.

"Телеграф" провів текстову онлайн-трансляцію матчу "Мілан" — "Інтер", який пройшов у Мілані на стадіоні "Джузеппе Меацца". Гра-відповідь відбудеться 16 травня.

"Мілан" — "Інтер" — 0:2

Фінальний свисток! Перша гра — за "Інтером"

90+2 хв. Побега пробивав з лінії штрафного майданчику, але Онана опинився на місці

90+1 хв. Арбітр додав чотири хвилини до основного часу

89 хв. "Мілан" виглядає дуже безвольно

85 хв. Гарна нагода була в Ернандеса, але той зі штрафного пробив вище воріт

82 хв. Дві заміни в "Мілана": Калюлю вийшов замість Калабрії, а Побега — замість Діаса

81 хв. "Інтер" впевненно контролює гру, не дозволяючи "Мілану" будувати атаки

78 хв. Ще дві рокіровки в "Інтера": Гальярдіні змінив Чалханоглу, а Корреа — Мартінеса

74 хв. Дарміан мав непогану нагоду в чужому штрафному майданчику, але влучив у захисника "Мілана"!

71 хв. Одразу дві заміни в "Інтера": Лукаку змінює Джеко, а де Врей — Дімарко

70 хв. Томорі отримав попередження за фол на Джеко

67 хв. Гра дещо заспокоїлася, і якщо гостей можна зрозуміти, то до господарів виникають питання

63 хв. Тоналі ледь не скоротив рахунок, коли своїм ударом влучив у стійку воріт "Інтера"!

62 хв. Заміна в "Інтера": замість Мхітаряна виходить Брозович

59 хв. Подвійна заміна в "Мілана": К'яєр і Салемакерс йдуть, Тієв і Орігі виходять

56 хв. Тоналі пробив з-за меж штрафного майданчику, але м'яч пройшов надто неточно

54 хв. Чудовий момент мав і Джеко, але воротар "Мілана" взяв його удар впритул!

51 хв. Який же момент втратив Месіас, коли після передачі Тоналі він виходив майже один на один із воротарем по зоні правого інсайда, але пробив дуже неточно

49 хв. Небезпечна атака пройшла в господарів, на завершення якої Діас пробив повз ліву стійку

47 хв. Друга половина почалася за переваги "Мілана"

Другий тайм розпочався!

Перерва!

45+3 хв. Мхітарян також отримав жовту картку в епізоді з Крунічем за відмашку

45+1 хв. Круніч отримав попередження за розмови з арбітром

45+1 хв. Арбітр додав 4 хвилини

43 хв. Господарі зуміли створити напругу біля воріт "Інтера", але без особливих проблем для "нерадзуррі"

40 хв. Тепер уже "Інтер" знову створює тиск на чужі ворота, де відчувається деяка нервозність захисників суперника

37 хв. "Мілан" відвів гру від своїх воріт, проте йому важко дається побудова гострих атак

34 хв. Мартінес не вгамовується і пробив вище воріт "Мілана", який поки просто відсутній на полі

32 хв. Але після перегляду відеоповтору арбітр скасовує 11-метровий! Виявилося, що форвард гостей симулював

31 хв. Пенальті у ворота "Мілана"! Збили Мартінеса!

30 хв. Перший небезпечний момент у "Мілана"! Після прострілу від Мессіаса Калабрія п'ятою пробив повз ворота

26 хв. Гра дещо заспокоїлася, але в ній все рівно вистачає фолів

23 хв. "Інтер" логічно перейшов на гру другим номером, маючи перевагу в два голи

21 хв. "Мілан" спробував провести атаку, але все закінчилося лиш падінням Тоналі біля чужого штрафного майданчику

18 хв. Вже заміна в складі "Мілана": через травму Беннасе міняє Мессінас

14 хв. Ледь "Інтер" не забиває третій м'яч, але Мхітарян влучив у стійку! Після чого він же змусив вступити в гру Меньяна!

11 хв. Мхітарян забиває ще один м'яч! 2:0! Ще одна атака номінальних гостей завершилася передачею в центр, де вірменин увійшов у штрафний майданчик і пробив точно в сітку!

8 хв. Джеко виводить "Інтер" уперед! Після подачі з кутового боснієць підставив ногу і пробив точно у верхній кут!

5 хв. М'яч погано тримається в обох команд

3 хв. Одразу ж багато боротьби на перших хвилинах матчі: дербі є дербі

Матч розпочався!

Команди з'являються на полі

Гравці "Мілану" вже на стадіоні:

Андрій Шевченко також присутній на матчі разом з іншою легендою "Мілана" і його нинішнім технічним директором Паоло Мальдіні:

Стартові склади команд:

"Мілан": Меньян — Калабрія, К'яєр, Томорі, Ернандес — Круніч, Тоналі — Салемакерс, Беннасе, Діас — Жиру

"Інтер": Онана — Дарміан, Ачербі, Бастоні — Думфріс, Мхітарян, Чалханоглу, Барелла, Дімарко — Мартінес, Джеко

Обидві команди після відносного провалу в Серії А ведуть запеклу боротьбу за потрапляння у топ-4, яке дає право на пряму путівку у ЛЧ сезону 2023/24. Вихід у фінал ЛЧ, не кажучи про перемогу, стане грандіозним успіхом і для Россонері, і для Нерадзурі, і для всього італійського футболу. До речі, останнім італійським клубом, який перемагав у головному єврокубку, був саме "Інтер".

Напередодні обидві команди здолали римські гранди. "Інтер" впорався з "Ромою" (2:0), а "Мілан" — з "Лаціо" (2:0).

Відеоогляд матчу "Рома" — "Інтер"
Відеоогляд матчу "Мілан" — "Лаціо"

Додамо, що Нерадзуррі наприкінці травня зіграють у фіналі Кубка Італії проти "Фіорентини".

Гру "Мілан" — "Інтер" можна буде подивитися у прямому ефірі в Україні. Напередодні букмекери оцінили шанси команд.

Нагадаємо, в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів "Інтер" без проблем пройшов португальську "Бенфіку", а "Мілан" вибив із турніру італійський "Наполі".