4736
Збірна України посідає перше місце в групі B
Збірна України посідає перше місце в групі B. Фото УАФ

Синьо-жовті провели другу гру турніру проти господарів першості

Збірна України U-21 провела другий матч групового раунду фінальної частини чемпіонату Європи-2023 проти команди Румунії U-21. У стартовій грі групового раунду колектив Руслана Ротаня переміг грізну Хорватію.

Румунія — Україна — 0:1

Фінальний свісток!

90+2 хв. Пряма червона картка для Владислава Ваната. У простому епізоді дивно повівся наш основний форвард. Тепер він не зіграє із Іспанією.

90 хв. П'ять хвилин додав арбітр.

89 хв. ГООООООООООЛ! Забиває Україна! Після прострілу Брагару захисник збірної Румунії Дікан відправив м'яч у ворота!

85 хв. Ванат мав шанс! Форвард увірвався до штрафного майданчика і пробив у ближній кут, але на місці голкіпер.

84 хв. Спокійно наші футболісти комбінують на половині поля румунів. Господарі, схоже, згодні на нічию, хоча це помітно ускладнить їхнє турнірне становище.

81 хв. Подвійна заміна у складі збірної Румунії.

78 хв. В'юнник вийшов на поле замість Кащука.

76 хв. Брагару не дотягся до м'яча після чудового прострілу від Сича.

73 хв. Ці хвилини більше атакують румуни, але наші футболісти впевнено обороняються.

70 хв. На водопій пішли команди. На полі поки що нічого цікавого не відбувається.

68 хв. Перші заміни збірної України. Ванат та Брагару вийшли на поле, відпочивати пішли Сікан та Криськів.

64 хв. А тепер небезпечно біля наших воріт, але м'яч пролетів біля штанги!

59 хв. Пошкодження зазнав румунський голкіпер. Гра припинена.

56 хв. Поперечина рятує румунів! Після ідеального прострілу від Сича Сікан потрапив у каркас!

54 хв. Жарко у штрафному Румунії. Удар Бондаренка заблокували черговий кутовий.

51 хв. Бражко зважився на дальній удар дуже неточно.

48 хв. Нагадаємо, що після першого туру Україна має 3 бали, румуни — 0. Теоретично, для виходу з групи нас може влаштувати і нічия в цій зустрічі.

46 хв. Гра відновилася!

Перерва!

45+2 хв. На дальній удар зважився Судаков — м'яч пройшов повз.

45 хв. Три хвилини додав арбітр.

43 хв. Трубін врятував ворота після удару Марковича. Кутовий.

40 хв. І знову момент у Кащука! Обіграв наш хавбек голкіпера, але з гострого кута не влучив у порожні ворота!

37 хв. Красива атака України завершувалася ударом Кріськіва в падінні, але м'яч полетів повз ворота.

34 хв. Непогана контратака могла вийти у румунів, але наші футболісти оперативно повернулися в оборону та нівелювали небезпеку.

31 хв. Жовта для Петрилу за неспортивну поведінку. Багато сперечався з арбітром румунів.

29 хв. Батагов знову помилився біля своїх воріт і подарував супернику кутовий.

24 хв. Супермомент у нашої команди! Кащук знову вийшов на побачення з голкіпером і знову не зміг його переграти!

23 хв. Криськів отримав зручну передачу у штрафного майданчика суперника, але не зміг як слід обертати м'яч.

18 хв. Дивом м'яч не залетів у ворота нашої команди. Після передачі з флангу форвард румунської команди пробивав у падінні, але м'яч прокотився біля штанги.

16 хв. Поки що на середніх швидкостях відбувається зустріч. Обидві команди обережно володіють м'ячем у своїх половинах.

14 хв. За грубу гру проти Бражка жовту одержав Ліхандру.

11 хв. Супер момент у України! Шикарною передачею вивели Кащука на побачення з голкіпером, але наш хавбек не зміг переграти Тірновану.

9 хв. Опритомніли наші футболісти і провели кілька непоганих атак. В обох випадках удари були неточними, але початок покладено.

5 хв. Ще одна помилка від нашої команди. Бражко втратив м'яч у своєму ж штрафному майданчику, але той самий Мунтяну пробив точно в Трубіна.

4 хв. Вибачили нас суперники! Після помилки Батагова пробивав Мунтяну, але удар припав вище воріт.

3 хв. Наші футболісти впевнено тримають м'яч у себе, румуни поки що у високий пресинг не йдуть.

1 хв. Гра розпочалася!

Стартові склади:

Україна: Трубін – Овчаренко, Таловерів, Батагов, Сич – Бражко, Бондар, Криськів, Судаков, Кащук – Сікан

Румунія: Тірновану – Тику, Дикан, Раковитан, Пантя – Скречу, Ліхандру, Петрила, Мунятну, Ішфан – Маркович

"Телеграф" проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Румунія U-21 — Україна U-21. Поєдинок відбудеться в Бухаресті (Румунія) на стадіоні "Стяуа". Початок — о 19:00 за київським часом.

У першому турі групового раунду молодіжна збірна України перемогла Хорватію (2:0), тоді як Румунія програла Іспанії (0:3). Іспанці лідирують у квартеті B, випереджаючи других у таблиці українців за різницею м’ячів. Румуни йдуть на третій сходинці, а хорвати — на четвертій.

Україна U-21 — Хорватія U-21 — 2:0
Румунія U-21 — Іспанія U-21 — 0:3

Загалом на чемпіонаті Європи U-21, який проходить з 21 червня по 8 липня в Грузії та Румунії, беруть участь 16 збірних. Три кращі команди Євро-2023 (крім Франції та Англії) отримають путівки на Олімпійські ігри 2024 року.

Поєдинок Румунія U-21 — Україна U-21 буде доступним для перегляду в прямому ефірі в Україні відразу на кількох платформах. Букмекери назвали фаворита матчу Румунія U-21 — Україна U-21.

Раніше головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань оголосив список із футболістів, які грають на чемпіонаті Європи-2023 U-21.

З розкладом, результатами, відеооглядами матчів Синьо-жовтих на молодіжному чемпіонаті Європи-2023 можна ознайомитись на сайті "Телеграф".