"Шахтар" — "Порту": хроніка матчу Ліги чемпіонів

4527
"Шахтар" — "Порту" Новина оновлена 19 вересня 2023, 22:31
"Шахтар" — "Порту". Фото ФК Шахтар

Гірники розпочали свій шлях у головному єврокубку

У вівторок, 19 вересня, "Шахтар" зіграв поєдинок 1-го туру групового раунду Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2023/24 проти "Порту". Обидві команди виступають у ЛЧ у групі H разом із "Барселоною" та "Антверпеном".

"Телеграф" провів онлайн-трансляцію гри "Шахтар" — "Порту". Матч завершився з рахунком 3:1 на користь португальського клубу.

"Шахтар" — "Порту" — 1:3

Матч закінчено.

4 хвилини додано до матчу.

85' — Судаков зі штрафного завдав удару в "стінку".

79' — Зубков пробив з близької відстані — прямо в руки воротареві.

76' — Конопля грубо сфолив у центрі поля — жовта картка.

65' — Зубков пальнув з гострого кута — воротар "Порту" зреагував.

59' — Різник знову рятує після дальньої спроби Андре Франку.

54' — Жоау Маріу отримав попередження.

54' — Різник рятує ворота після пострілу Еуштакіу.

49' — Судаков пробив з меж штрафного майданчика — удар блоковано.

Розпочався другий тайм.

Перший тайм закінчено. Перерва.

43' — Різник вдало зіграв на виході.

38' — Різник виручає після пострілу Галено.

31' — Жовта картка для Степаненка.

29' — Гол! Таремі забиває. Галено промчав лівим флангом, а потім віддав ідеальний пас на партнера — Мехді в дотик переграв Різника.

28' — Судаков пальнув з метрів 13-и — набагато вище воріт.

24' — Діогу Кошта у грі після навісу Зубкова.

18' — Різник виручає після удару Хайме.

15' — Гол! Галено робить дубль. Сікан невдало відпасував у зону своїх центральних захисників, Галено перехопив і переграв Різника у ближньому бою.

13' — Гол! Келсі зрівнює рахунок! Зубков протяг м'яч у чужий штрафний майданчик, віддав на фланг на Коноплю. Юхим навісив, а бразилець замкнув передачу партнера з "другого поверху".

8' — Гол! Галено забиває! Серія помилок у центрі поля призводить до удару Андре Франку — Різник витяг, але Галено був першим на добиванні.

6' — Сікан також вже з попередженням.

4' — Давид Карму порушив правила — жовта картка.

Матч розпочався!

Стартові склади команд:

"Шахтар": Різник, Конопля, Лемкін, Ракіцький, Міроші, Степаненко, Судаков, Назарина, Зубков, Сікан, Келсі.

"Порту": "Порту": Діогу Кошта, Пепе, Карму, Ейштакіу, Таремі, Зайду, Галено, Хайме, Франку, Варела, Маріу

Матч "Шахтар" — "Порту" відбудеться у Гамбурзі (Німеччина) на "Фолькспаркштадіоні". Поки не зрозуміло, у якому стані Гірники підійдуть до турніру. Однак зрозуміло одне – легко точно не буде. Додамо, що фахівці вважають Драконів беззаперечними фаворитами зустрічі. Аналітики оцінюють ймовірність успіху донеччан лише у 23%.

Поєдинок "Шахтар" — "Порту" покажуть в Україні на ТБ. Ексклюзивним транслятором зустрічі є медіаплатформа Megogo.

Нагадаємо, і "Шахтар", і "Порту" лідирують у національних першостях. Днями донеччани мінімально здолали "Оболонь" (1:0) завдяки суперголу Єгора Назарини. А Дракони, у свою чергу, обіграли "Ештрелу" (Амадора) з рахунком 1:0.

Раніше "Телеграф" повідомляв про скандал з українськими клубами, які виступали в єврокубках.