"Баварія" — "Ман Юнайтед": хроніка матчу Ліги чемпіонів

2142
"Баварія" - МЮ
"Баварія" - МЮ. Фото twitter.com/FCBayern

Велика гра відбулася у Мюнхені

У середу, 20 вересня, в рамках центрального матчу 1-го туру групового раунду Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2023/24 "Баварія" приймала "Манчестер Юнайтед".

"Телеграф" провів текстову трансляцію поєдинку. "Дуель" грандів пройшла у Мюнхені (Німеччина) на однойменній арені та завершилася перемогою господарів з рахунком 4:3.

"Баварія" — "Ман Юнайтед" — 4:3

Матч закінчено!

90+5' — Гол! Каземіро робить дубль.

90+2' — Гол! Матіс Тель забиває!

88' — Гол! Каземіро забиває!

83' — Онана знову рятує — кіпер намертво спіймав м'яч після пострілу Шупо-Мотінга.

80' — Коман погрожував воротам "Ман Юнайтед" з гострого кута — Онана впіймав м'яч із другої спроби.

78' — Онана знову рятує МЮ, цього разу після гарматного удару Шупо-Мотінга.

64' — Онана відбиває перед собою після удару Сане.

62' — Онана рятує після пострілу Кейна з меж штрафного майданчика.

60' — Регілон завдав удару в дотик — м'яч полетів у бік ауту.

55' — Штанга! Сане з метрів шести пробив у каркас воріт.

53' — Гол! Кейн реалізував 11-метровий.

52' — Пенальті! Еріксен зіграв рукою у своєму штрафному майданчику.

50' — Мусіала б'є з меж штрафного майданчика — буде кутовий.

49' — Гол! Расмус Хейлунд із метрів 10 вразив ворота "Баварії".

Розпочався другий тайм.

Перший тайм закінчено. Перерва.

45' — Сане з меж штрафного майданчика ледь не закрутив м'яч у "дев'ятку".

32' — Гол! Гнабрі забиває! Мусіала промчав лівим флангом зайшов у штрафний майданчик і віддав ідеальний асист.

28' — Гол! Лерой Сане забиває ударом з 17-ти метрів — Онана припустився помилки.

19' — Дуже повільно грають команди, практично без гостроти попереду.

4' — Еріксен з кута воротарського пробив у нижній кут — Ульріх перевів на кутовий.

Матч розпочався!

Незадовго до початку гри стали відомі стартові склади команд:

"Баварія" все ще не набрала чемпіонський хід, судячи з ігор на внутрішній арені, однак із плачевною ситуацією "Манчестер Юнайтед" це не зрівняти. Мюнхенці йдуть другим у Бундеслізі, після того, як упустили перемогу над "Баєром" (2:2) у центральній грі 4-го туру. А ось манкуніанці примудрилися вдома програти "Брайтону" (1:3), після чого Червоні Дияволи опустилися на 13 місце в Англійській прем’єр-лізі (АПЛ).

Матч "Баварія" — МЮ буде доступний для перегляду в Україні. Зазначимо, що букмекери практично не дають шансів англійцям у цьому протистоянні. Імовірність успіху манчестерського клубу фахівці оцінили лише у 17% проти 63% — на перемогу "Баварії".