"Антверпен" — "Шахтар": хроніка матчу Ліги чемпіонів

4789
"Антверпен" — "Шахтар"
"Антверпен" — "Шахтар". Фото ФК Шахтар

Великий матч відбувся у Бельгії

У середу, 4 жовтня, донецький "Шахтар" у рамках матчу 2-го туру групового раунду Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2023/24 зіграв на виїзді проти бельгійського "Антверпена".

"Телеграф" провів текстову онлайн-трансляцію зустрічі, яка завершилася перемогою "Шахтаря" з рахунком 3:2. На останніх секундах зустрічі Алдервейрелд не реалізував пенальті.

"Антверпен" — "Шахтар" — 2:3

Матч закінчено!

90+7' — Алдервейрелд схибив з точки.

90+6' — Пенальті! Степаненко зіграв рукою у своєму штрафному майданчику.

6 хвилин додано до матчу.

90' — Різник спіймав м'яч після удару головою Алдервейрелда.

84' — Різник насилу потягнув удар Алдервейрелда зі штрафного.

76' — Гол! Сікан робить дубль!

71' — Гол! Ракицький забиває гол ударом зі штрафного.

67' — Ракицький та Матвієнко блокують небезпечні удари бельгійців.

66' — Ракицький заробив попередження.

58' — Різник у грі після удару Вермверена.

57' — Назарина пробив здалеку — повз ворота.

55' — Кулібалі заблокував постріл Коноплі з меж штрафного майданчика.

48' — Гол! Сікан забиває! Серія ударів Гірників призводить до взяття воріт.

Розпочався другий тайм.

Перший тайм закінчено. Перерва.

37' — Конопля та Янссен отримали по жовтій картці.

33' — Гол! Мішель-Анж Баліквіша забиває. Вермверен блискучою передачею розрізав оборону гостей, а Мішель-Анж реалізував вихід віч-на-віч.

25' — Захисник накрив удар Зубкова із середньої дистанції.

23' — Сікан і Степаненко били по черзі — обидва удари пішли в блок.

22' — Муйя вистрілив здалеку — Різник на місці.

15' — Янссен завдав удару — поруч зі штангою.

12' — Кейта збив Судакова в центрі поля — жовта картка.

7' — Муйя пальнув із середньої дистанції — трохи вище за поперечину.

3' — Гол! Муйя забиває. Ракицький втратив м'яч поблизу свого штрафного майданчика. Вермверен підхопив м'яч, віддав на партнера, який на замаху прибрав захисника, після чого пробив у кут воріт.

1' — Бюте впіймав м'яч після дальнього удару Степаненка.

Матч розпочався!

Незадовго до початку гри стали відомі стартові склади команд.

"Антверпен": Бюте, Батайє, Алдервейрелд, Кулібалі, Вейндал, Вермверен, Еккеленкамп, Кейта, Муйя, Баліквіша, Янссен

"Шахтар": Різник, Конопля, Матвієнко, Ракіцький, Азаров, Степаненко, Судаков, Назарина, Зубков, Криськів, Сікан.

Напередодні Гірники показали заявку на гру.

Список гравців "Шахтаря", які можуть зіграти проти Антверпена

Обидві команди є аутсайдерами групи H, де також виступають "Порту" та "Барселона". У минулому турі "Антверпен" програв "Барсі" (0:5), а Гірники були розбиті португальцями (1:3). Турнірне становище зобов’язує і донеччан, і бельгійців набирати очки. У разі поразки Гірники опиняться у поганому становищі, адже в майбутньому на донеччан чекає 2 поєдинки проти "Барселони", з якою про очки можна лише мріяти.

Турнірне становище команд у групі H Ліги чемпіонів

Матч "Антверпен" — "Шахтар" покажуть в Україні у прямому ефірі. Додамо, що Гірники виступлять у протистоянні як аутсайдери.

Нагадаємо, Гірники в останньому матчі чемпіонату України сенсаційно програли "Ворсклі" (1:2). Проте донеччани продовжують лідирувати в УПЛ. "Антверпен" у першості Бельгії йде на 5-му місці, в останній грі Червоні не зуміли обіграти "Мехелен" (0:0).