"Ліверпуль" 0:1 "Реал": відео голу

Читати російською

Головний матч року у європейському клубному футболі проходив у передмісті Парижа

У суботу, 28 травня, у Сен-Дені (Франція) проходив фінал Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2021/22 "Реал" — "Ліверпуль". Зустріч завершилася перемогою "Реала" — 0:1.

"Телеграф" вів текстовий онлайн поєдинку.

Статистика матчу Ліверпуль - Реал /ru.uefa.com

Матч закінчено!

83 — Куртуа перевів круглого на кутовий після удару Салаха з близької дистанції.

80' — Куртуа відбиває м'яч після пострілу Салаха з рикошетом.

64' — Куртуа рятує після удару Салаха з метрів 18-ти.

59' — Гол! Вінісіус Жуніор відкрив рахунок у грі. Вальверде виконав удар-простріл із правого флангу, а бразилець вдало підставив ногу.

54' — Удари Мане та Александер-Арнолда з-за меж штрафного заблоковані.

Почався другий тайм.

На полі була одна команда — "Ліверпуль", але "Реал" був ближче до гола.

Статистика першого тайму матчу Ліверпуль – Реал /ru.uefa.com

Перший тайм закінчено!

43' — Бензема забиває гол, але робить це з офсайда — взяття воріт поки не зараховано. Триває перевірка VAR. Все ж таки немає гола!

40' — Удар Мане з кількох метрів заблокований — кутовий для "Ліверпуля".

34' — Салах пробив головою з метрів 10-и — Куртуа на місці.

28' — Фабіньо вистрілив з-за меж штрафного майданчика — вище воріт.

21' — Штанга! Мане із середньої дистанції цілився у нижній кут, але Куртуа переправив м'яч у каркас.

19' — Александер-Арнольд пальнув вище воріт.

Мохаммед Салах у матчі з Реалом /twitter.com/realmadrid

18' — Куртуа впорався з ударом Салаха.

16' — Небезпечно! Салах у дотик пробив із близької дистанції — Куртуа зреагував. У цій атаці удар Діаса заблокували, а з пострілом Алькантари впорався кіпер "Реала".

10' — Перша гостра атака у грі від "Ліверпуля", але Мане випустив м'яч за стрічку.

3' — "Ліверпуль" почав із тиску, партнери з "Реалу" залучують Куртуа, щоб не втратити м'яч.

Матч почався!

22:33 — Команди вийшли на поле, звучить гімн Ліги чемпіонів.

Легенда тенісу Рафаель Надаль прийшов підтримати "Реал".

22:09 — Гра відкладена ще на 15 хвилин!

Старт фіналу переноситься на 15 хвилин. За повідомленнями ЗМІ, не всі вболівальники зуміли потрапити на стадіон через технічні причини. На сайті УЄФА повідомляється: "З міркувань безпеки початок фінального матчу відкладається на 15 хвилин".

"Червоні" також готуються до поєдинку.

"Реал" вийшов на розминку.

Що відбувається перед грою:

Незадовго до початку зустрічі стали відомі стартові склади команд:

Стартовий склад Ліверпуля на фінал Ліги чемпіонів із Реалом
Стартовий склад Реала на фінал Ліги чемпіонів із Ліверпулем

Зазначимо, цього року перемогти у Лізі чемпіонів може український воротар "Реала" Андрій Лунін. Українець навряд чи вийде на поле у фіналі, адже бельгієць Тібо Куртуа весь сезон проводить на найвищому рівні, не даючи шансів молодшому дублеру. Цікаво, що "Реал" та "Ліверпуль" зустрічалися у фіналі Ліги чемпіонів сезону 2017/18. Тоді перемогу здобули "Вершкові" (3:1).

Зазначимо, гру "Ліверпуль" — "Реал" можна буде переглянути в Україні. До речі, англійці є фаворитами поєдинку.

Зазначимо, у півфіналі Ліги чемпіонів "Реал" переступив через "Манчестер Сіті", а "Ліверпуль" двічі виявився сильнішим за "Вільярреал".

Нагадаємо, раніше визначилися володарі кубків у другому та третьому за силою єврокубках — Лізі Європи та Лізі конференцій. У ЛЄ перемогу в серії післяматчевих пенальті здобув німецький "Айнтрахт", а у ЛК історичний успіх відсвяткував португалець Жозе Моурінью разом із "Ромою".