"Фенербахче" 2:1 "Динамо": відео голів у матчі Ліги Європи

6532
"Фенербахче" — "Динамо"
"Фенербахче" — "Динамо". Фото ФК Динамо (Київ)

Київський клуб стартував у Лізі Європи

У четвер, 8 вересня, "Динамо" стартувало у другому за силою єврокубку в матчі з принциповим суперником — стамбульським "Фенербахче", з яким "Біло-сині" вже зустрічалися цього сезону у відборі до Ліги чемпіонів (0:0, 1:2).

"Телеграф" вів текстову онлайн-трансляцію зустрічі, яка завершилася перемогою "Фенербахче" з рахунком 2:1.

Відеоогляд матчу "Фенербахче" — "Динамо" (повний матч доступний на megоgo)

Матч окончен.

90+1' — Гол! Міші Батшуаї забиває.

81' — Починаються емоції, уболівальники закидають поле різними предметами.

68' — Шапаренко сфолив та отримав травму, "динамівець" залишав поле на ношах.

64' — Гол! Віктор Циганков зрівняв рахунок!

53' — Буяльському дісталося у боротьбі — українцю надають допомогу.

46' — Бурда заблокував удар Кінга.

Розпочався другий тайм.

Перший тайм закінчено. Перерва.

35' — Гол! Густаво Енріке забиває ударом головою після подачі кутового від Россі.

34' — Бущан закрив ближній кут після удару Аліоски.

25' — Бущан рятує "Динамо" після удару Салаї з меж штрафного майданчика.

22' — Гра проходить за невеликої переваги господарів, але небезпечних моментів команди поки що не створювали.

11' — Гармаш отримав попередження.

6' — Перший удар у матчі — Циганков зі штрафного влучив у "стінку".

3' — Кияни під свист трибун контролюють м'яч.

Матч розпочався!

Незадовго до початку матчу стали відомі стартові склади команд:

Стартовий склад Динамо на матч із Фенербахче
Стартовий склад Фенербахче на матч із Динамо

Принципова зустріч відбудеться у Стамбулі (Туреччина) на стадіоні "Фенербахче Шюкрю Сараджоглу". Додамо, що кияни та турки виступають у квартеті B ЛЄ, де також представлені французький "Ренн" та кіпрський АЕК Ларнака.

Кияни провалили старт сезону на внутрішній та європейській аренах. В УПЛ "динамівці" були розгромлені "Дніпром-1" (0:3), а у вирішальному матчі відбору до Ліги чемпіонів "Біло-сині" були декласовані розгромлені "Бенфікою" (3:0). "Фенербахче" у чемпіонаті Туреччини після 4 турів перебуває у групі переслідувачів, на 6-й позиції.

Матч "Фенербахче" — "Динамо" покажуть в Україні у прямому ефірі. До речі, кияни є безнадійними аутсайдерами зустрічі.